Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ilyen hidegbe nadrág alá...

Ilyen hidegbe nadrág alá vesztek harisnyát? Ha igen akkor milyet?

Figyelt kérdés
2009. okt. 16. 04:21
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Én borzasztó fázós vagyok, úgyhogy divat ide, vagy oda, de igen, szoktam. Általában vastag szövésű pamutharisnyát.
2009. okt. 16. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Én is szoktam,de nem mindennap,most is vennék föl,mert én is nagyon fázós vagyok,és könyen felfázok,de nem találom ezért venni kell egy párat!
2009. okt. 16. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
82%
Szinte mindennap reggel 8-ig délután 4-ig az egyetemen vagyok, utána este 8-ig pedig angol tanfolyamon. Mind a két helyen elég jó a fűtés, 10 max 20 percet vagyok kint a hidegben. Nem látom értelmét a harisnyának, csak belesülnék a épületben. Inkább felveszem a majd térdig érő kabátom és a szintén majdnem térdig érő csizmám, így védve vagyok a felfázástól. De persze még nem most +10-15 fokokban még nem fázom, de majd ha mínuszak lesznek napközben is akkor ezeket fogom viselni.
2009. okt. 16. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
én veszek. bokáig érő leggings-t :)
2009. okt. 16. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
98%
Ilyenkor még én sem veszek, de ha marad ez a k.rva hideg, húzni fogok. én is hajlamos vagyok felfázásra, 0 fok alatt mindig veszek, vastag pamutot. a Calzedoniában szoktam vásárolni, azok jó tartósak és nagyon jól néznek ki.
2009. okt. 16. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
én igen.
2009. okt. 16. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Decemberben, amikor nagyon hideg volt, egy ismerős lány kérdezte meg, hogy miért nem veszek fel harisnyanadrágot?

Nekem nagyon kényelmesnek tünt! Pamut harisnyanadrágot vettem fel, de késöbb kipróbáltam a 80 DEN-es nejlont is. Ja, én férfi vagyok

2010. jan. 18. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!