Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Trendi, nem ciki egy férfinak...

Trendi, nem ciki egy férfinak egyrészes férfi úszódresszben strandozni menni?

Figyelt kérdés

Nem lehetek sokat a napon ezért kényelmes és csinos megoldásnak tűnik nekem.

Légyszi nemet és életkort is írj, köszönöm!


2013. júl. 2. 10:02
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Ilyen dresszben ne menj, viszont vannak normális felsők. Decathlonban lehet kapni, olyasmi mint egy sima póló,csak más anyagból. Az szerintem nem néz ki hülyén.
2013. júl. 2. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Hát tuti feltűnést keltesz majd :)
2013. júl. 2. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Hát engem baromira nem érdekelne kin milyen cucc van.
2013. júl. 2. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Szeirntem elég gázos :D


17/L

2013. júl. 2. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Néztem pólót, olyan fürdőruha szerű anyagból szerintem az jó lesz kint, könnyű viselni. Úszáshoz inkább a benti medencét szoktam használni, ott meg teljesen mindegy miben van az ember fia. Évekkel ezelőtt Kovács Ágival futottam össze vidéken, épp edzésen volt az olimpia előtt ...ami elég balul sült el neki sajnos, s ő javasolta hogy nyugodtan viseljek dresszt úszáshoz mert kényelmesebb. Csak ugye borzalmasan nehéz levenni, főleg ha vizes ezért nehéz volna váltogatni a part és medence között. Ezért tettem fel ezt a kérdést nektek.
2013. júl. 2. 23:26
 16/19 anonim ***** válasza:

Ha a nap végett viselnéd akkor hosszú ujjú dresszt vegyél mert az ég le ami kint van a vízből.Fürdőpóló fürdőnadrág nem gáz,ez sem de feltűnő meg inkább medencébe való...

Van olyan strand ami parttal rendelkezik és van medencéje is?!Ez olyan mint ha le nem egy fizetős parkolóm meg egy nem fizetős egymás mellett...

2014. máj. 2. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Muszáj hordanom valamit a nap miatt sajnos. Bent nincs ilyen gondom de jön a nyár és kellemetlen ismét bent úsznom a klóros, bűzös tanmedencében. Azóta sikerült pólót és nadrágot is vennem. Ilyet a szörfösök viselnek de láttam már strandon is és aquaparkban is fürdőzőkön. Ilyet hordok és bevált. Ugyanilyen vékony sztreccs egyrészesem is van de annak hamar kinyúlt az anyaga, vagy inkább tönkrement a naptól. Bánom mert kényelmes volt és praktikus is. Itthon nem lehet kapni olyat sajnos, arra is egy angol duriban leltem rá. Azok a vastag neoprén ruhák pedig kizárólag csak víz alatt búvárkodni de semmiképpen nem úszni való.
2014. máj. 3. 01:34
 18/19 anonim válasza:

szia azt mondom hogy nem ciki sőt ezt ajánlom neked mert nem kihivo


[link]

2016. febr. 10. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Szerintem tök klassz, modern stilus.
2020. febr. 11. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!