Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ha valakinek nagyon sok...

Ha valakinek nagyon sok ruhaja van, miert vonjak le masik azt a kovetkeztetest, hogy gazdag, van penzuk?

Figyelt kérdés
2013. jún. 29. 14:10
 1/10 anonim ***** válasza:
46%
mert az emberek irigyek, és ha valamiből kevesebb van neki egyből azt gondolja, hogy a r*hadéknak mennyi ruhája van biztos ki van tömve rendesen.... a múltkor a saját barátnőm mondta a szemembe hogy megrohadhatnék honnan van ennyi pénzem?....
2013. jún. 29. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

azért mert a legtöbb ruha drága,meg ha nem lenne pénze miből venné meg?

amúgy példa:osztálytársam megkérdezte hogy miért nem veszek magamnak gyakrabban új ruhákat,mondtam hogy azért mert egyedül nevel az anyám,van 2testvérem,így nagyon nem engedhetünk meg magunknak havonta új ruhát,erre meg beszólt hogy sz@r lehet csórónak lenni

akkor hogy is van ez?

2013. jún. 29. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
azért, mert sok ruha - sok pénz. kevés pénzből nem lehet olyan sok ruhát összehozni. bár azért szerintem nekem is rengeteg ruhám van, mégsem vagyunk gazdagok.. sőt.. nem engedhetünk meg magunknak mindenféléket. de én gyakran járok turkálókba, vagy akciókat keresek, szóval azért lehet így is, úgy is sok ruhája valakinek. de általában aki drága ruhákba jár, az gazdag.
2013. jún. 29. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Engem is egyedül nevelt az anyám, sőt, még gyerektartást sem kaptunk, mégis mindig csomó ruhám volt. Nem turiba jártunk, hanem kereste anyu mindig az akciókat és nagyon jó kis rucikat kifogott olcsón. Állandóan kérdezték a suliban, hogy honnan van ennyi ruhám? Mondtam, hogy inkább legyen több 2-3 ezer forintos, mint egy 15 ezres. Mindig féltékenyek voltak, kérdezgették, mennyi volt, hol vettem, nagyon idegesítőek voltak.

Én inkább ruhára költöttem a zsebpénzem, mint mekis kajára vagy cigire..

2013. jún. 29. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
96%
Nálunk is kb. ugyanez volt, mint az utolsó válaszolónál. Anya egyedül nevel(t) engem és a bátyám, mi sem kaptunk gyerektartást, de mindig sok ruhám volt. Egész olcsón is be lehet szerezni nagyon jó ruhákat. Nyáron diákmunkáztam, azt a pénzt is főleg ruhákra meg sminkcuccokra költöttem. Nagyon vigyázok a dolgaimra, így sokáig épek maradnak... 21L
2013. jún. 29. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
nem tudom, hogy miért gondolják ezt. de szerintem ez nem így van. barátnőmék elég szegények és mégis rengeteg ruhája, körömlakkja, parfümmje, cipője, stb-je van. de persze nem nagy márkájúak a ruhák, de sok van neki. viszont az egyik fiú otársamék nagyon gazdagok, de tényleg, anyja-apja sokat keres. de neki meg nincs sok ruhája. 3-4 pólója van. 1 térdnadrág. 2-3 farmer, plusz 4-5 hosszú ujjú, szerintem ez nem sok. a táskája converse, de már teljesen le van kopva, már az is lehet 4-5 éves. de a telója olyan, hogy beszarok. szóval attól, hogy valakinek sok ruhája van, nem jelent semmit. nekem szerintem nincs sok ruhám, de kevés se. szerintem én átlagos vagyok. szóval ruuha alapján nem kell ítélni.
2013. jún. 29. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
nekem meg van csinálva a galéria alja ilyen belépős szekrénynek tele van ruhákkal, cipőkkel táskákkal... mégse vagyok milliomos, jó nem azt mondom hogy éhezünk vagy nem tudjuk fizetni a számlákat, de egyáltalán nem vagyunk gazdagok.
2013. jún. 29. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
utsó vagyok, én a 4-essel nem értek egyet. cipőben leginkább.. inkább veszek egy Nike-ot vagy puma-t 20 ezerért , ami bírja 3-4 évig is, minthogy egy piacit 5 ezerért, ami 2 hét után leesik a lábamról...
2013. jún. 29. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
4-es vagyok: nem cipőről beszéltem, mert az nyilván legyen minőségi és én is megkaptam néha a 15 ezres Levi's vagy Adidas tornacipőt, bár már abszolút nem az edzőcipő a stílusom. Olyan ruhákról beszéltem, amik bármivel variálhatók, mindig tök jókat lehetett venni normálisabb üzletben is akciósan, de pl. volt, aki megvett egy 15 ezres pólót és abban járt egész évben, rám meg irigykedett, hogy mindig változatosan és ízlésesen öltözöm. Én a táskákkal voltam úgy kamaszkoromtól, hogy anyukám megvette a 20 ezres táskát mondjuk karira vagy szülinapra és az egy minőségi, szép darab, nem egy kínai vacak. De az csak egy kiegészítő, pont az a lényege, hogy minden öltözékhez passzoljon, akárcsak a cipő, tehát ezekből nem árt minőségit venni (bár hozzáteszem, 5 ezerért normális cipőt is lehet kapni, ha nem edzőcipőről van szó).
2013. jún. 29. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Én férfi vagyok, és én is kaptam már ilyen megjegyzést kollégától munkahelyemen, hogy biztos azért öltözöm változatosan, mert többet keresek, mint ő. Képben vagyok a divattal és az árakkal kapcsolatban, tehát vissza is vághattam volna, hogy ami őrajta van, az láthatóan drágább, de ízléstelenül van összeválogatva.


Én többnyire Hádából vásárolok, és jó ízléssel válogatok. Így olcsón öltözködöm jól. Annak vagyok a híve, hogy több ruhám legyen, mint egy nagyon drága, így válthatom pl. az ingemet naponta, és nem kell átizzadtan hordanom, illetve minden másnap mosást indítanom.


Valóban vannak olyan emberek, akik szükségét érzik, hogy megjegyzéseket tegyenek. Részemről megszoktam a fizetésemre és a nemi irányultságomra vonatkozó hozzászólásokat csak azért, mert nem ízlés nélkül kapok magamra valami "menő cuccot". Nem kell mások következtetéseivel foglalkozni, úgysem tudsz mindenkinek megfelelni.

2013. jún. 30. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!