Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miket kell beszereznem ahhoz,...

Miket kell beszereznem ahhoz, hogy szó nélkül le essen mindenkinek, hogy gazdag vagyok?

Figyelt kérdés

Tehát, kisebb dolgokra gondolok, konkrétakra, mint pl.: pénzcsíptető, stb. Öltözködésben is, mik azok az alap dolgok amiket nem lehet kihagyni?

Építő jellegű hozzászólásokat szeretnék. Gyűlölködő kommenteket nem olvasom el, szóval nekik üzenem, hogy ne pazarolják rám az idejüket.



2013. márc. 8. 10:00
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha valóban olyan gazdag vagy, akkor tudnod kéne, hogy milyen márkákat keressél. Egyáltalán férfi vagy, vagy nő?

Kezdődik minden már azzal, hogy autóval közlekedsz, a cipődtől a fejed tetejéig minőségi és egyedi holmikat viselsz, ápolt (tehát manikűrözött) a körmöd, ápolt a hajad, a bőröd, kellemes és méregdrága parfümöt használsz, és a legtöbbet órára, táskára és cipőre költesz. De nem ilyen boltban kapható órákra gondolok ám, hanem egyedi tervezésű, nemesékszerekre. Aki jómódú, az nem giccses, szóval ha stílusos akarsz lenni, akkor nem úgy nézel ki, mint egy karácsonyfa. Apró jelekből is lejön, hogy valaki jómódú-e, legyen az egy napszemüveg, szemüveg, irattárca, telefon. De szerintem a cipő és az óra, na meg a táska nagyon sokat elárul a viselőjéről.

Ja, a gyönyörű hófehér fogsor alap.

Nem utolsósorban pedig a viselkedés, szóval nem mindegy, hogy egy agyatlan újgazdag vagy-e, akit mindenki kinevet, vagy pedig egy nemesi családból származó intelligens ember.

2013. márc. 8. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
82%

Amúgy egy igazi gazdag egyből leveszi a másik emberről, hogy csak beöltözött bohóc-e, vagy tényleg az, mint aminek mutatja magát. Ők mindenféle címkenézés nélkül megmondják, hogy milyen márkájú a ruhád vagy a cipőd (általában kézzel készített, egyedi cipőket hordanak), egyből észreveszik, ha valami utánzat van rajtad, ne adj' Isten hamis ékszer.

Az utánzatnál nincs gagyibb a világon, szóval inkább aki nem teheti meg, hogy például gyémántot vagy fehéraranyat vegyen, az inkább ne hordjon semmit, amik arra próbálnak hasonlítani, mert nevetségessé válik.

2013. márc. 8. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
93%

Azért érdekességképpen elmondhattad volna a miértjét! :)


Kisebb dolgokkal nehezebb elérni a célt.


Karóra, okostelefon, tablet, stílusos öltözet (ing, zakó, márkás farmer), márkás cipő (bőr), márkás cigaretta, finom parfüm, egy bőrtárca tele bankkártyákkal... :)


Sajnos kisebb dolgok nem jutnak eszembe.

2013. márc. 8. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Férfi vagyok, csak véleményekre vagyok kíváncsi, a miértjét igazából nem akartam írni, mert nem túl lényeges, csupán épp az ellenkezőjét szeretném elérni, mint amit a kérdésben írtam.Arra vagyok kíváncsi, hogy mi az amiről egyből le esik az embereknek, hogy pénzes vagyok. Többek közt van egy Vass cipőm amit nagyon szeretek, mert kényelmes és elegáns, illetve Lange & Söhne karórám van nem tudom mennyire ismertek ezek a márkák, visszafogottak de mégis, mindig leszűrik, hogy jómódú vagyok.Nem szeretnék sokat változtatni, mivel szeretek elegánsan öltözködni és jól is áll.Csak valamivel vissza fogottabban. Az autóval kapcsolatban pedig, van autóm, de motorral szoktam járni, mikor az időjárás engedi.
2013. márc. 8. 10:28
 5/15 anonim ***** válasza:

érdekes a kérdés...de pl pénzcsiptetője bárkinek lehet...attól nem fogsz gazdagnak látszani...egy köteg tízezressel sem amit a pénzcsiptetőddel tartasz...


mondjuk ha felöltözöl úgy, hogy bármilyen a ruha és a cipő,de mondjuk minimum 100euró minden ruhadarab...

2013. márc. 8. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
90%
én inkább próbálom elkerülni, hogy megtudják, hogy honnan jövök és ki vagyok... de pl cipőből veszek drágábbat...de még azt sem tudom igazából kímélni,sajna nem tudok vigyázni a cuccaimra :-)
2013. márc. 8. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha férfi vagy, akkor mindenféleképpen alap darab egy drága óra. Meg persze előnyös megjelenés. Manapság már, ha igényesen öltözködöl, az átlagember rögtön rád húzza, hogy gazdag sznob vagy, még akkor is, ha nem. Nem minden gazdag öltözködik drágán, vagy szépen, de igényes ruhákkal, még ha nem is egy Armani öltöny, azért a legtöbb átlagos embert bele lehet csalni abba a hitbe, hogy jól megy neked. Főleg ha egy Rolex órát viselsz hozzá.
2013. márc. 8. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
95%
Én sok gazdaggal találkoztam már (én nem vagyok az) és ruházattól, kiegészítőktől függetlenül a kommunikációjukból azonnal le lehet venni, hogy jómódú családból származik-e. Szerintem ezt nem lehet tanulni, vagy elhagyni, ebbe bele kell születni és egy életen át viszi magával.
2013. márc. 8. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
49%
Aki igazan gazdag az szarik erre es nemfog felvagni kulsosegekkel..hisz tudod penz&sarm :D akinek van arrol lerí..a kifonomult mozdulataibol stb :) amugy ha markat keresel akk Hollister^^
2013. márc. 8. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
Apropo nemtudsz kolcsonadni? :DDDD (elozo voltam :D)
2013. márc. 8. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!