Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miket kell beszereznem ahhoz,...

Miket kell beszereznem ahhoz, hogy szó nélkül le essen mindenkinek, hogy gazdag vagyok?

Figyelt kérdés

Tehát, kisebb dolgokra gondolok, konkrétakra, mint pl.: pénzcsíptető, stb. Öltözködésben is, mik azok az alap dolgok amiket nem lehet kihagyni?

Építő jellegű hozzászólásokat szeretnék. Gyűlölködő kommenteket nem olvasom el, szóval nekik üzenem, hogy ne pazarolják rám az idejüket.



2013. márc. 8. 10:00
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

nekem az elegánsan szabott öltöny és a szép óra na meg a bőr cipő ami a jómódot mutatja :) a vans és a hollister amit előzőek mondtak pont nem :)


mert elsőre erről a két márkáról a hollisternél a kedvenc hírességeim játszós ruhái ugranak be

míg a vans amit a legtöbb diy projekthez használnak a netes alkotók, mert ott fizetéshez képest nagyon olcsó


szóval a nemzetközi gazdagember hatáshoz az üzletember stílus dukál,de a legfontosabb a viselkedés és a karizma :)

hisz egy jó nőre is ráaggathatjuk a legdögösebb ruhát,de ha nem tudja viselni akkor fabatkát sem ér :)


ui:ha nem olvasod el a gyűlölködő kommenteket akkor honnan tudod,hogy gyűlölködőek? :D

2013. márc. 8. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
87%
Nem lehet egyik napról a másikra az embereknek megmutatni, hogy gazdag vagy. Ha egyböl kivágod, hogy figyeljetek már, nekem van pénzem, akkor kiröhögnek. Direkt a pénzröl sosem kell beszélni, mert hülyén jön ki. Nekem mondjuk nincs is késztetésem az iránt, hogy beszéljek a pénzröl. Mi mindig visszafogottan éltünk a szüleimmel, egyszerü kocsink volt/van pl. Csak a közeli ismeröseink tudják, hogy mekkora vagyonunk van. Mi amire kényesek vagyunk, az az öltözködés és nálam az utazások. Lábbeliböl csakis bör jöhet számításba, szeretjük a szörmét és a bör kabátokat, drága ékszereim vannak, stb. Az én baráti körömben ezek a dolgok normálisak. Több külföldi barátomnak van saját repülögépe is, jachtok, sportkocsik, stb. Sokat számít a baráti kör is. Ennyit tudok kihozni most magamból...
2013. márc. 8. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
ezeket a kiegészítőket, eszközöket bármilyen újgazdag ficsúr beszerezheti. szerintem egy igazán gazdag embernek látszik a tartásán, a szokásain hogy ő igen is tehetős. udvarias, nem is próbál felvágni mások előtt és szolidan öltözik. ezt nem lehet csak úgy elsajátítani
2013. márc. 8. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
91%
2: Szerinted minden gazdag embernek úgy kezdődik a napja, hogy levágják elé az összes divatház összes eddigi kollekcióját, és addig nem kelhet fel az asztaltól, amíg be nem magolta az összeset? Képzelem ahogy egy vezérigazgató elhalasztja a meetingjeit mert még hátravannak a burberry kabátok.. A szüleimnek nagyon jól menő vállalkozásuk van, én is jól keresek és a férjem is. Mondhatjuk, hogy gazdagok vagyunk, de nem tudok megkülönböztetni egy eredeti louis vuitton táskát egy hamisítványtól. Mármint a viselője alapján általában de, de csak a kinézete alapján, hát.. Akkor most zárolni fogják a bankszámlánkat??
2013. márc. 9. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Beszerezni?

sokmindent...minimum polgári múlt, annak megfelelő környezet, minden nap elegáns öltözet(motorral ez nem működik) állandóan csillogó cipő, szövetnadrág, zakó(sport) ..ehh..hosszú..


..igényesség, ízlés, ápolt kéz-láb,borotvált arc, kimondottan diszkrét, bőrszíjas óra,

(ha már ez felmerült, bár nem lényeges)..legkorszerűbb mobil, halk beszéd telefonálás közben(is)..mindig a másik szemébe nézni, a nőknek állandóan kedveset mondani...stb...stb...

inkább ne olvasd el...

2013. márc. 9. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!