Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Valaki, aki ért a divathoz...

Valaki, aki ért a divathoz légyszíves segítsen, mert döntés képtelen vagyok, mégis mit vegyek fel?

Figyelt kérdés
23 éves alacsony, kb 15 évesnek kinéző lány vagyok.. Egy komolyabb pasival randiznék ma este, de az eső miatt lefújta az előre megbeszélt helyet és csak annyit írt: Majd rögtönzünk mi legyen a program.. Most mégis mit vegyek fel, ami illik egy randira, akkor is ha beülünk valahová vagy ha esetleg valami kinti fedett helyre megyünk vagy bármi.. Közben az eső is esik.. Ti mit vennétek fel? Farmer vagy szoknya, sportcipő vagy balerina bármi összeállítást szívesen fogadok.. (macskaköves városban lakunk, magassarkú kizárva)
2013. jún. 28. 17:45
 1/7 anonim válasza:

Szia!!Szerintem egy hosszabb fekete vagy piros pár azonos színű kiegészítőkkel megteszi:)

Itt van pár ötlet:



[link]


Vagy ez:


[link]


Remélem ez megteszi:)

2013. jún. 28. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
mivel hűvösebb lesz, inkább szűk farmert vagy jeggingset, leggingset vennék. Az eső miatt bokacsizmával. Ha van telitalpú, az még jobb. Felső ne legyen kihívó, túl kivágott se. Leggingset csak hosszított felsőrésszel. Ha sminkelsz, akkor ugye maradj a minimálisnál. Legyél szerintem nőies, bár ha a pasi elhívott randizni, akkor tetszene a saját stílusod is, biztos :)
2013. jún. 28. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 dolli. ***** válasza:
Én is inkább egy szűkebb farmert vennék fel, balerinával, attól függ, hogy autóval mentek-e, sokat sétáltok-e majd. Azért vinnék magammal egy kabátot is, pl tavaszi kabátot, bőrdzsekit, amid épp van. Na és a stílusos esernyőt :))
2013. jún. 28. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem valami ilyesmi:


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]

2013. jún. 28. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hű köszönöm, már tudom is.. Szűk farmer, balerina, kék kosztüm felső..:)
2013. jún. 28. 18:55
 6/7 anonim ***** válasza:
hogy sikerült? :)
2013. júl. 11. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
:) Jól sikerült, köszönöm szépen.
2013. júl. 15. 17:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!