Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Extra push-up melltartó...

Extra push-up melltartó szalagavatóra?

Figyelt kérdés

Mivel kicsi mellel "áldott" meg a sors, ezért nagyon fontos lenne egy jó puh-up melltartót találnom az esküvői ruha alá, persze szilikonos kellene mivel pánt nélküli a ruhám.

Kérlek segítsetek! :(



2013. jún. 27. 21:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
48%
most esküvő vagy szalagavató? :D Egyébként rengeteg nagyon push-upos melltartó van a kínaiban :) lehet pánt nélküli nincs olyan de ismerősöm azt hordja simán levéve a pántját top alatt... ha szorulós a ruhád akkor próbáld meg ha minden kötél szakad :/
2013. jún. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
9%
neeee. ne vegyél szilikon pántosat ahhoz a szép ruhához. nagyon elrondítja :( csak simán vedd le a pántot és imádkozz, hogy fennmaradjon abban a negyed órában amíg táncoltok :D
2013. jún. 27. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
21%
1. vagyok szilikon pánt? nem is olvastam . neee tényleg ne! pánt nélküli melltartót is árulnak már az a szilikon olyan csúnya [link]
2013. jún. 27. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

(még mindig én)

ja és nézd ezzel ellentétben milyen a pántos [link]

2013. jún. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Rengeteg push-up melltartót lehet kínai boltban kapni, pánt nélkülit is. És a te melleidet még simán meg is tartja, ha jó méretet választasz (nyugodtan táncolj, ugrálj a próbafülkében - ha atombiztosan tart, jó, ha csúszkál, akkor nem). A szillikonpánt elég igénytelenül néz ki, pláne ilyen estélyi ruha alá. Meg be is fénylik képen, besárgul az izzadástól...
2013. jún. 27. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Sztem nem szilikonpántra gondolt a kérdező hanem hogy a kosár teteje lgyen belül szilikonos mint általában a pántnélküli melltartók többségénél.mert az jól tart. Kínaikban keress sztem .
2013. jún. 28. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

szalagavató, mivel keringőzünk és oda menyasszonyi ruha kell:D

igen, pontosan olyanra gondoltam mint amit 6.válaszoló mondott, nem szilikonpátra:)

én kerestem már kínai boltokban, plázában, fehérnemű boltokban de sehol nem találok olyat, ezért már arra is gondoltam h a neten keresek de ebbe viszont meg nem bízok.:/

egyszóval fogalmam sincs mit csináljak.:/

2013. jún. 28. 13:30
 8/11 anonim ***** válasza:
de miért muszáj ennyire fel pushuppolnod magadat?
2013. jún. 29. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

mert nekem nem tetszik h alig van mellem, legalább akkor lássam egy kicsit szépnek magam :(

szóval ha tudtok linkelni nekem vmit akkor kérlek küldjétek, fontos lenne :(

2013. júl. 1. 14:28
 10/11 anonim ***** válasza:
72%
Ma voltam a ferenciek tere és az astoria közótti kínaiban és volt!! Fehér is volt szilikoncsíkos fenn. Van pantja de levehető. És extra push up.sztem menj el. De amugy ha pesti vagy van nekem régi de kb 2 x hasznalt feher melcsim fehér akkoriban 70b 75 b volt a méretm sok szivaccsal szivesen nekedadom mivel nekem már c-d lett a mellem. De sajnaltam kidobni mert szép nagyon hátha neked jó lenne
2013. júl. 1. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!