Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Létezik pánt nélküli melltartó...

Létezik pánt nélküli melltartó E-s kosárra, ami jól tart és nem 20. 000-be kerül?

Figyelt kérdés
75/E-t hordok, és szeretnék pánt nélküli melltartót venni, de eddig csak horror áron találtam.. Tudtok mondani olyan helyet, ahol viszonylag olcsón, de jót találok?? Köszi előre is. :)

2013. jún. 20. 10:27
 1/6 anonim ***** válasza:
46%
takko
2013. jún. 20. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
60%
Ezt gondolom pánt nélküli felsővel szeretnéd hordani. Inkább ne tedd, mert ezek nem állnak jól a nagymellűeknek. Ami nem megy azt ne erőltesd.
2013. jún. 20. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem is azzal van a gond, hogy nem állna jól a pánt nélküli, hanem az, hogy ezek nagyon bevágnak. Nekem a H&M-ből van, olyan 5-6 ezer körül volt, ha jól emlékszem, de elég korlátozott, hogy mihez tudom felvenni, mert a vékony dolgokon keresztül látszik, hogy bevágódik a hátamba, pedig nem vagyok kövér, csak a nagy cicikhez muszáj szorosnak lennie, különben nem tartja meg.
2013. jún. 20. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

[link]


Ez megfelel? Nem vág be, alul támaszt.

2013. jún. 21. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Takko-ban érdemes körbe nézni, ha nincs is E-s, de van néha elég elszabott D-s, hátha... :)Meg talán Cosmos :)

Nekem is van ilyenem, szilikonos gumis körbe, és egyáltalán nem vág be, pedig nem vagyok annyira vékony...

De arra szerintem figyelj tényleg, hogy belül szilikonos legyen, mert különben eléggé csúszkál, és nem legyen túl vékony a pántja, mármint a kerületi :)

2013. júl. 1. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
nem olcsó, viszont nagyon bevált a panache Evie melltartó. Keress rá, több helyen is lehet kapni nálunk. Én a pretty little lingerie boltban vettem
2013. júl. 3. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!