Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mejik teccik jobban?

Mejik teccik jobban?

Figyelt kérdés

Ez

[link]

vagy ez

[link]


2013. jún. 24. 16:13
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Egyik sem, mind a kettő cigányos.
2013. jún. 24. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:
sztem ne leggingseket nézegess hanem egy helyesírási szótárat :DDD gáz
2013. jún. 24. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Ajánlom neked a Magyar Helyesírás Szabályait.

Egyébként mindkettő gusztustalan.

2013. jún. 24. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Nekem teccenek. A "Magyar Helyesírás Szabályait" meg ajánd a köjködnek !!! Mi az hogy cigányis MI??? Mi közös hozzá, ha nekme teccik akor viselem senkinek sem a köze hozzá! Miért kel piszklni engemet??? Mindenki törőggyön a maga dolgával!!
2013. jún. 24. 20:19
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Te jó ég...
2013. jún. 24. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Édes Istenem...te kérdezted, hogy 'mejik teccik jobban?',és őszinte véleményt adtunk. Ha meg úgysem érdekel, és neked az 'teccik jobban', akkor miért kérdezed?!

Könyörgök nézz már utána egy kicsit a helyesírásnak, és az analfabétás kérdésed után egy értelmező késziszótár sem ártana.

2013. jún. 24. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
*melyik, *tetszik, *linkelj, *tetszenek, *ajánld, *kölyködnek, *engem, *törődjön és ez csak pár. Ülj le, egyes.
2013. jún. 28. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!