Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan alakítsam át a nadrágom...

Hogyan alakítsam át a nadrágom? Mit lehetne tenni vele, hogy jobb legyen?

Figyelt kérdés

Van egy lila csőszárú nadrágom, és mikor megvettük még tetszett, mostmár kevésbé, mivel olyan lovagló nadrág kinézete van. Szóval valahogy ilyen hajtásokat kellene rá vízszintesen varrni mivel függőlegesen nem lehet, mert hogy a szára nagyon szűk, és azért kellene rá hogy egy kicsit jobban nézzen ki mert így eléggé furcsán áll, amúgy is vékony vagyok és lóg rajtam. Szerintem úgy kellene megoldani hogy ilyen ráncos felhajtásokat kellene varrni a combjához előre hátra, mert a hossza engedi mivel kicsivel hosszabb a kelleténél. Amúgy ilyen farmeres az anyaga tehát nem selyem, és elég kemény gondoltam hogy ilyen gyöngyöket is lehetne rá varrni de nem tudom hogy tűrné a mosást...

Szerintetek? Van egyéb ötlet? Nyugodtan meg lehet írni amit gondoltok, szívesen veszek bármilyen tanácsot. Előre is köszönöm szépen.


2009. okt. 13. 15:35
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Hát nemtudom, szerintem ha színes gombokat varnál rá vagy vmilyen mintást az is jól nézne ki:)Csak arra fogyelj színben illjenek a lila gatyához és a többi cuccodhoz:)Bár pár gombnál ez nem fontos,c sak zért ne legyen túl elütő:D
2009. okt. 13. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

ez nagyon jó ötlet, de megtudnám úgy csinálni hogy közben egy kicsit össze is húzom az anyagot?

és köszi a választ, és várok még ötleteket :)

2009. okt. 13. 18:56
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem is azonnal a gombos ötlet jutott eszembe :) Mutatok egy képet :)

[link]


19/L

2011. dec. 24. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!