Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Felvehetném ezt a trikinit? 14/l

Felvehetném ezt a trikinit? 14/l

Figyelt kérdés

[link]

Csak a mellrésze párducmintás!



2013. jún. 15. 11:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Miért ne vehetnéd fel? Ha tetszik és jól áll akkor ?
2013. jún. 15. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát éppen felveheted, csak számolj azzal, hogy csúnyán fogsz lebarnulni.. :S Amúgy ügyelj arra, hogy hozzá illő alkatod legyen: viszonylag vékony legyél felső testben, legyen derekad!
2013. jún. 15. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem éppen modell alkat vagyok, de szerintem szép homokóra alakom van és lapos a hasam, csak kicsit alacsony vagyok! Köszi a választ! Amúgy én inkább úszni és lubickolni szeretek a strandon, napozni otthon szoktam, úgyhogy ez nem akadály!
2013. jún. 15. 12:37
 4/6 anonim ***** válasza:
sztem kihivó egy 14 évesnek
2013. jún. 15. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Utolsó válaszoló: miért találod annak (párduc minta, szabás,szín stb) ?

UI.: Nem kritizálni akarom a véleményed, csak kíváncsi vagyok miért? Esetleg linkelnél olyat, ami szerinted jobb lenne?

2013. jún. 16. 07:22
 6/6 anonim ***** válasza:
én a vízben barnulok a legjobban :D nem tudom, hogy ez mennyire általános, vagy csak az én 5 fokban is lebarnuló bőröm sajátossága, de egyébként elvileg a víz visszatükrözi a napfényt, és ettől még inkább barnulsz, mintha csak napoznál... :D
2013. jún. 18. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!