Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit gondoltok, az alábbi...

Mit gondoltok, az alábbi ruhát felvehetném különlegesebb alkalmakra is? (pl. esküvő)

Figyelt kérdés

Nyáron megyek lagziba Szlovákiába, és az alábbi ruhát láttam nemrégen a pimkie-ben. Nagyon megtetszett, de drágálltam (8-9 ezer ft). Viszont átgondoltam, hogy nyáron megyek lagziba is. Szerintetek oda felvehetném ezt a ruhát? Apu unokatestvérének lesz a lagzija, ha ez számít valamennyire.


[link]


Esetleg valahol olcsóbban hasonló ruhát nem láttatok véletlenül? :) ebből a ruhából L-es a méretem.


Köszönöm!

20L


2013. ápr. 6. 23:13
 1/9 anonim ***** válasza:
Persze ez egy nyári lagziba teljesen jó ruha lesz. Ha ünnepélyesé akarod tenni úgy válassz hozzá kiegészítőket,annyi:) Nagyon tetszik nekem is.
2013. ápr. 6. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Egy nyári lagziban tényleg hangulatos. No para, tök jó! :)
2013. ápr. 6. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Igazából még vagy "fonott" telitalpú szandált akarok venni, ami korallszín-"madzagszín", vagy valami szép magassarkút, amivel az a baj, hogy nagy lábam van, és nehezen találok, ha találok is, drágábban szoktam találni :S

Más kiegészítőt nem igazán gondoltam hozzá... ezüst, köves gyűrű, és kb. ennyi, nem nagyon szeretem a kiegészítőket. :/


Köszönöm a válaszodat! :)

Ui: élőben még jobban néz ki, felvéve meg még inkább!!! :D

2013. ápr. 6. 23:24
 4/9 anonim ***** válasza:
Nagyon jó,esküvőre is :)
2013. ápr. 6. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

egy bolerót azért vennék hozzá, ami kb ugyanolyan mint a ruhán a rózsaszín minta :) este sztem hűvös lesz ilyen ruciban :)

később simán jó partyszettnek is :)


amúgy nagyon bájos ruha, biztosan csinos leszel benne :)

2013. ápr. 7. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

köszönöm :)

ma tudtam meg, hogy szeptemberben lesz csak a lagzi :( oda akkor meg már lehet nem jó ez a ruci :(

2013. ápr. 7. 10:26
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon bejön. Sztem bátran felveheted. És az ilyesmi ruhákba az a jó h nem csak egy alkalomra illenek. Nyáron akár randira is felveheted , vagy ha csak elmész a barátaiddal valahova..
2013. ápr. 7. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

ha nem átallasz vastag testszínű harisnyát és az általam javasolt bolerót felvenni, akkor sztem nem fogsz fázni.

viszont akkor ne szandált húzz, hanem valami csini balerinacipőt. szeptemberben még nem szokott olyan dermesztő hideg lenni. :)

2013. ápr. 7. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem is tetszik de én ilyet a városba szoktam hordani nem lagziba. De oda is megfelel. :)
2013. ápr. 7. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!