Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen csinosabb női ruhákat...

Milyen csinosabb női ruhákat hordtok az utcán nyáron?

Figyelt kérdés

19/L vagyok, szeretek csinosabban, nőiesen öltözködni, a nyári egyberészes ruhákért pedig oda vagyok. Az egyetlen gondom velük, hogy nagyon zavar, hogy ilyenkor minden szembejövő ember, nő/férfi/idősebb/fiatal megbámul, emiatt elég feszengve érzem magam bennük sokszor. Ti is szoktátok emiatt rosszul érezni magatokat? Mit csináltok ellene, hogy elmúljon az érzés? Kinéztem ezt ruhát a boltban: [link] sötétkékben, nagyon tetszik, jól is áll, szerintetek illik utcára, vagy csak kiöltözősebb alkalmakra?

Köszi a válaszokat!:)



2013. jún. 14. 14:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan felveheted utcára is, meg alkalmakra is jó :) én is gyakran hordok ruhákat, ne törődj azokkal, akik megbámulnak :) Lehet, hogy csak te érzed úgy, hogy mindenki téged néz :D
2013. jún. 14. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Biztos látják rajtad hogy csinos vagy meg ilyesmik, és azárt néznek meg. Vagy mert épp egyedi a stílusod.:) Nyugodtan felveheted ezt utcára is, de akár kisebb alkalmakra is szerintem.:)
2013. jún. 14. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az ilyen ruhákban pont az a jó, hogy csak a kiegészítőkön / cipőn múlik, hogy milyen alkalomra viseled. Lapostalpúval hétköznapra, magassarkúval buliba, alkalmakra.

A bámulókkal ne foglalkozz ;)

Amúgy én szoknyákat hordok leginkább: [link] ilyet például :)

2013. jún. 14. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Persze hogy megnéznek, de ezt vedd bóknak!

Valószínűleg üdítő látványt nyújtasz a szép, nőies megjelenéseddel a sok farmergatyás közt.

Szóval viseld őket bátran.

22/f

2013. jún. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek!:)

3-mas: ez a szoknya nagyon jól néz ki!:)

2013. jún. 16. 18:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!