Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen boltok vannak, ahol...

Milyen boltok vannak, ahol csinosabb ruhákat lehet vásárolni? Kb stradivarius meg zara árkategóriában, minőségben és stílusban gondolkodnék.

Figyelt kérdés

elég sokat ismerek pl: zara, stradivarius, pull&bear, bershka, pimkie, springfield, stb..


ezekhez hasonló üzlet?


2011. aug. 11. 10:41
 1/7 anonim ***** válasza:

H&M

de a sárkány centerben is van olyan minőségi ruha,ami nem kínai,tudom,mert vettünk ott nem is volt olcsó és ha külön kérésed van megvarrják ...

2011. aug. 11. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

a h&m-ről nem tapasztaltam, hogy jó minőségű lenne://

sárkány center merre található?

2011. aug. 11. 10:57
 3/7 anonim ***** válasza:

nekem H&M ruhám van gyönyörű,az anyaga is jó és minőség...nekem ez a tapasztalatom :)

Sárkány Center

[link]

2011. aug. 11. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

leírom neked,hogy az a ruha amit kinéztem magamnak hogy néz ki:

3 színű átmenetes,alja halvány rózsaszín,de van olyan is aminek bézs színű alul,pánt nélküli,térd felett van picivel az alja,derék résznél gyöngyös övszerű díszítés van,de nem simán egyenesen,hanem hullámosan,mintha meg lenne tekerve...

magyarok árulják...

ha ezt meglátod,akkor jó helyen jársz...

este linkelhetek neked róla képet vagyis fazonban mást,de akkor már lesz róla elképzelésed,hogy milyen,mert tényleg csak fazonban tér el a 2 :)

2011. aug. 11. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen!

és ebben az üzletben csak kisestélyi szerű dolgok vannak?:)

2011. aug. 11. 11:10
 6/7 anonim ***** válasza:
húha,annyira nem néztem szét...igazából nekem ez a ruha annyira megtetszett,hogy akárhányszor elmentem mellette,csak azt néztem :))))
2011. aug. 11. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A leghátsó bejárat utolsó során van,észre fogod venni,utolsó sarok...képet nem tudok feltenni...
2011. aug. 11. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!