Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lehetek Swag? Mert nagyon...

Lehetek Swag? Mert nagyon átszeretném venni ezt a stílust.

Figyelt kérdés

1.Na az van h fekete váll alattig érő egyenes tépett hajam van:cc ehhez a haj viselethez hordhatnék fullcap.et Mert eddig csak hosszú hajú csajokon láttam.

2.Ha átveszem ezt a stílust akkor gondolom elkéne hagynom az eddig cicásra húzott szemfestést..vagy h sminkeljek..

3.és kb. milyen ruhákat kéne vennem h egy kicsit is swagnek látszódjam, de azért ne a legdrágább cuccokat ajánljátok..



2013. jún. 11. 19:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Mi a ..... az a swag?
2013. jún. 11. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

[link]

Tessék. Innen szerezhetsz ihletet.

2013. jún. 11. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Laza atléta szerű felsőket szoktak hordani, vagy inget pl

Nadrágban feszülős farmert, cipőben meg airmax-ot, de ezt lehet helyettesíteni amivel szeretnéd

Karkötőben vagy nyaklánc-ban elengedhetetlen az ezüstös vagy aranyozott ékszerek

E mellé mehet a sapka

Ezek mind olyan cuccok amik középkategória és megfizethető

20/F

2013. jún. 11. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
bárki lehet az kb. de szerintem vicces mikor a tizenéves fehérgyerekek próbálják játszani az afroamerikai "newschool rap" stílust, pláne hogy sablon az egész kevés van akiknek ezek közül tényleg van stílusa:)
2013. jún. 11. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
szerintem gáz ha valaki ilyen erőltetetten akar egy bizonyos stílusú lenni...
2013. jún. 12. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Miért itt kérdezed meg?"milyen ruhákat kéne vennem h egy kicsit is swagnek látszódjam, de azért ne a legdrágább cuccokat ajánljátok.." Felejtsd el.. :DD
2013. jún. 12. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

nem . nem lehetsz swag mert feher tini lany vagy aki gorcsosen prbalja kovetni az ugynevezett divatot.


az isten szerelmere senkinek sem tunik fel h ez nem egy buta divat?

maga a swag az ha valaki a sajat stilusaban divatos. ezt nem lehet besorolni csak ugy h huu most felhuzok egy fullcapet meg egy streber szemcsit aztan mostantol swag vagyok.


es az a blog is csak wannabekrol szol (bar bevallom jol nznk ki) ez az egesz hype teljesen eltorli a lenyeget..


ha a 80's szerint oltozkodsz lehetsz swag. ha ugy oltozok mint 10 eve is lehetsz swag es ha a legujabb ruhakat hordod is lehetsz swag. illetve te nem mert te ragorcsolsz.


nem az a lenyeg h mit hordasz hanem h hogyan. milyen a kisogarzasod mit mivel kombinalsz milyen a

2013. jún. 12. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

- te sajat stilusod.


ez a vege bocsanat.

2013. jún. 12. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Sztem nem gáz a SWAG, és kedves kérdező, ha megtetszett neked valami stílus akkor nyugodtan lehetsz olyan. Nem kell törődni az ilyen emberekkel. A SWAG stílus lényege pont az, hogy vedd lazán a dolgokat ha valaki beszól akkor nagy ívben... Na szard le! Ne foglalkozz a rosszakarókkal! Remélem segítettem :)
2013. jún. 25. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
köszönöm (:
2013. jún. 27. 12:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!