Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Tudtok nekem stílust ajánlani?...

Tudtok nekem stílust ajánlani? . (14 éves lány vagyok)

Figyelt kérdés
nincs egy tipikus irányú stílusom,és mivel most jön a Gimi van lehetőségem váltani :)..nagyon magas(184 cm vagyok)szóval nem az a mini szoknya magas sarkú.Inkább a hippi felé hajlok..sok peaces cuccom van..de mégse vagyok az.Imádom a színes farmereket meg a kiegészítőket.Hipster nemvagyok..egyszerűen vam stílusom..de mégsem vagyok semmi...

2013. máj. 31. 18:51
 1/3 anonim ***** válasza:

[link] [link]

[link]

[link]

valamelyik csak bejön :) gratulálok a gimihez!

2013. máj. 31. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 oposszum03 válasza:
szia :) szerintem abból indulj ki, hogy milyen zenéket szeretsz(én személy szerint rocker vagyok) és válogass össze olyan cuccokat amik tetszenek, és ezekből alakíts ki magadnak valamilyen egyéni stílust :D amúgy ha szabad megkérdeznem:melyik gimibe mész? melyik városba? :D
2013. jún. 1. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
rap-et szeretem .punnany,T.mills,Kid Ink,Macklemore...Szegeden megyek Gimibe :)
2013. jún. 2. 08:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!