Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » E-bay tapasztalatok, igaz ez?

E-bay tapasztalatok, igaz ez?

Figyelt kérdés
[link]

2013. jún. 7. 12:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, igaz. De csakis az ebay.com-on, nem az ebay.hu-n. Nekem a barátom szokott rendelni onnan, mindig őt kérem meg, mert én nem tudok paypallal fizetni... Még nem volt negatív tapasztalat, kb 3-4 hét múlva megjön az áru, de fontos, hogy figyelj, hogy kitől rendelsz, ahogy a cikk is mondja :) meg a méretre is figyelj oda :)
2013. jún. 7. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Igen. Én nem vagyok nagy ékszer és ruha rajongó, de én is sokszor e-bay-eztem már. Volt, hogy 2000 Ft-ból lett karkötőm, órám, szoknyám és blézerem.


Sokszor van az, hogy külföldön már rég le is ment az aktuális divat mire Magyarországra ér és itthon még nem lehet kapni, külföldön meg már elárasztják a piacot az adott cuccok.


Ha tudsz egy kicsit angolul akkor menni fog. ;)

2013. jún. 7. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Nem mondom, hogy a ruhatáram ebay-es darabokból van összeállítva, de évek óta rendelek onnan időközönként felsőket, ékszereket, cipőket és az eddigi tapasztalataim teljesen pozitívak, mind árban, mind minőségben.. A cikkben fel van tüntetve egy blézeres kép, nekem ugyanolyanom van feketében, ebay-ről rendeltem és tökéletes, imádom.. Persze a méretre nagyon kell ügyelni, 1-2 centi eltérés előfordulhat, de ha az ember egy megbízható eladótól vásárol akkor nem lesz problémája. És hát valóban pénztárcabarát eljárás -ezt pedig nem sínyli meg a minőség- de van ahol a postaköltség dupla annyi mint maga a kinézett holmi, szóval arra is kell ügyelni, hogy lehetőleg ingyen postával szállítsák ki az árut.
2013. jún. 7. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Még annyit hozzáfűznék:

Akkor kezdtem el e-bayezni mikor estélyi ruha kellett. Ott találtam egy Brit eladót, akik szintén standard méretekkel dolgoztak. Sajnos nekem olyan hülye alakom van, hogy az alapján 3 ruhaméretet ölelek fel. (mell-derék-csípő)

És mivel pont az estélyinél fontos, hogy passzoljon az alakomhoz, így levelezésbe kezdtem az eladóval, hogy ilyen méreteim vannak, sajnos kilógok mindenhonnan. Olyan rendes volt, az eladó, hogy méretre szabatta a ruhát, és úgy küldte el. Nem számított fel felárat, szóval még bőven a magyarországi ruhaárak alatt voltam.


Én azóta is tőle rendelek elegánsabb ruhát. Már ismernek annyira, hogy megkésezi, ha írok, hogy még mindig a szokott méretre kérem? Igaz ez nem olyan, dolog, nekem hatalmas +

2013. jún. 7. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
abszolút igaz:)
2013. jún. 7. 15:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!