Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Most milyen sapkák a divatosak...

Most milyen sapkák a divatosak? Lánynak ilyesmi jol állna ugy hogy nem oldalt hordom? Linkel

Figyelt kérdés

és ilyen kerek fejem vanXD utálom magamon a sapkát de fázik a hajam:D a fejem és most veszek egyet kettöt de milyet??


[link]


2009. okt. 3. 21:27
 1/8 A kérdező kommentje:
jaé sm ilyen szinüt vegyek ha a fekete és a fehér nem valami jol áll,pl rozsaszin az meg nem mindenhez megy igaz?
2009. okt. 3. 21:34
 2/8 anonim válasza:

nem rossz ez a sapka de ebbe a színbe ne vegyél fehér v fekete v asszürke v pink színűt!remélem tudtam segíteni!

15/L

2009. okt. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
köszi
2009. okt. 3. 21:44
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem is kerek fejem van,sose hordtam sapkát mert baromi hülyén áll minden fazonú.Télen rendszeresen lefagy az agyam emiatt.Ez a mi sorsunk.
2009. okt. 4. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem eza sapka szürkében szép lenne, és ha megnézed a képen a csajnak sincs teljesen a fejére húzva a sapka, úgy mindenkinek golyófeje van. Csak vedd fel kicsit "hanyagul" és kész.


egy másik kerekfejű

2009. okt. 4. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

nekem fülvédőm van télre, meg egy sima sapkám, aminek iszonyatosan nagy bojtja van, így elvonja a figyelmet a fejformámról.

Egy másik kerekfejű lány.

2009. okt. 4. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

:) kösziii hogy irtatok kerekfejü barátaim:D:):)

ma kerestem ilyen sapkát de még nem találtam,de én most nem hagyom hogy lefagyon az fejem:D

2009. okt. 4. 22:17
 8/8 anonim ***** válasza:

[link]


-ez a rasta sapiiii........

üdv.:agy gömbfejű sorstárs ................

2009. okt. 26. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!