Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ilyesmi szoknyákat tudnátok...

Ilyesmi szoknyákat tudnátok linkelni télre?

Figyelt kérdés

[link]


Sziasztok.


Eddig télen mindig ragaszkodtam ahhoz, hogy: ,,Hideg van, csőnadrágot kell felvenni." Idén úgy döntöttem, elkezdek nőiesebben öltözködni. Farmerszoknyát nem szeretnék télen felhúzni, ezért is szeretnék valami ilyesmit... amit linkeltem, azt olyan színben képzelitek el, amilyenben akarjátok, kockák nélkül, egyszínűben is, akár... :D Ez, csak olyan "minta" féle.

Nektek mi a véleményetek erről, és mivel vennétek fel?


2011. nov. 5. 19:40
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem hasonlóm van, miniszoknya, és barnásabb xD de lefagynál benne xD

Vastag harisnyával, v cicanacival.. :) De nem lenne kényelmetlen a hóban szoknyában lenni? Én csak "melegebb" napokban vennék fel a helyedben :)

2011. nov. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. :) Eddig csak melegebb napokon vettem fel szoknyát, de, nem egy lányon szoktam látni a suliban, hogy szoknyában van ilyenkor... gondoltam, kicsit újítok, és kipróbálom, milyen télen szoknyában. : ) Ha, meg lefagyok, akkor meg emlékezni fogok a válaszodra, és legalább "tanulok" is valamit. :D
2011. nov. 5. 20:38
 3/4 anonim ***** válasza:
jaj... én is ilyet akarok de fél világot körbejártam és nem találtam olyat aminek a mérete ÉS a színe is jó lett volna... :D
2011. nov. 6. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én utoljára, nyáron a Cosmosban láttam... Zalaegerszegen. : ) Azon kívül, meg, sehol de, most majd legközelebb körbenézek, és ezután fogok kutatni... csak, sajnos én mindig úgy vagyok, amit nem keresek, azt nem találom, amit meg előtte kerestem, ( vagy, egyáltalán nem ), azt meg találok. :')
2011. nov. 6. 21:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!