Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek milyen ez a...

Szerintetek milyen ez a szerelés? (képek lent)

Figyelt kérdés

Majd megyünk Plázázni (enni meg hülyülni) pár barátnőmmel meg pár fiú barátommal, és elhívtuk az új fiút is a suliból aki nagyon tetszik nekem, meg ő is küldött már "jeleket".

Szerintetek jó ha ezekben megyek! Kérlek mondjatok véleményt, és hogy mit változtassak ha kell! :) Köszönöm :)

Szval a képek:


[link]


[link]


[link]

Ilyesmi a körmöm:

[link]

És ilyen sminkre gondoltam:

[link]


És egy fekete magassarkù, meg lesznek még rajtam kiegészítők is, a hajamat meg kivasalom és leengedem. :)


Előre köszönöm a tanácsokat!!;)



2013. máj. 20. 14:44
1 2
 1/14 anonim válasza:
100%
szerintem jo lesz, csini leszel:) erezd jol magad
2013. máj. 20. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
32%
Ne ezt a felsőt vedd fel! 1 a színe nem jó. Nem illik a szoknyához! 2 ha minden áron ragaszkodsz az ujjatlanhoz akkor szilikon pántos melltartót vegyél fel.mert ekéggé cink ha kilátszik a szines,vagy a fehér bánt. A helyedben egy sarut,szandállt vennék fel. De ha minden áron ragaszkodsz a magassarkúhoz én egy éktalpú tipust vennék fel! Sokkal kényelmesebb,nem fájdúl meg a lábad,csinos és magass is. ;) Érezzd jól magad. :)
2013. máj. 20. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
pánt*
2013. máj. 20. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Nekem tetszik a felső a szoknyával:) viszont a szilikonpántos melltartó se jobb szerintem, mint ez..akkor már inkább pánt nélküli.

Egyébként magassarkúban nem a legjobb szerintem a plázában csoszogni, ebből a szempontból lehet, hogy jobb lenne egy lapos sarkú.

2013. máj. 20. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

köszi mindenkitől!:)

oké a melltartót átgondolom milyen legyen :)

köszönöm!!;)

2013. máj. 20. 15:04
 6/14 anonim ***** válasza:
Csinos leszel így! :)
2013. máj. 20. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
jóóóó, de legyen inkább balerinacipő, mert lehet megfájdul a lábad. Amúgy hol van ilyenkor nyitva pláza? :D Sugár? :D
2013. máj. 20. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Az a kikandikáló pánt tényleg borzalom akkor pánt nélküli legyen mert a szilikonos is legalább olyan tré mint a színes.

Plázában tényleg nem a legjobb a körömcipő mert abban azon a csúszós padlón tipegni lehet, de ezt neked kell érezni.

A bizsukkal nem spórolnék mert ez a trikó- szoknya szett elég vérszegény, bőven ráfér az h feldobd :)

2013. máj. 20. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
A szoknya jó,de mivel teljese lapos vagy,így én a helyedben tuti más pólót vennék fel.
2013. máj. 20. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
vagy legalább tedd keresztbe hátul a melltartó pántját, ilyen ujjatlanhoz én néha azt csinálom, kényelmes mert nem csúszik le, és ki se látszik nekem egyáltalán.
2013. máj. 20. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!