Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Buliba ilyen szerelés? Szerint...

Buliba ilyen szerelés? Szerintetek?

Figyelt kérdés
Egy fekete éktalpú kényelmes körömcipő, fekete harisnya, farmer rövidnadrág, piros spagettipántos felső, farmerkabát vagy pedig fehér boleró inkább? és a hajamat begöndöríttetném és esetleg smink ajánlás kék szemhez? :) kiegészítőnek karkötő és egy csini táska...az lehet piros lesz, de ízléses :) Mit gondoltok? 16-17/L

2013. máj. 5. 17:22
 1/9 anonim ***** válasza:
A fehér bolerót mindenképp felejtsd el, az már nagyon sok lenne, maradjon a farmerkabát. A sminked legyen mondjuk sötétszürke.
2013. máj. 5. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
a cipőben végig bírsz egy estét táncolni?
2013. máj. 5. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Harisnya nem kell minek, tök meleg van este, és hajlban is meg a rövidnacihoz annyira gáz..de ha annyira ragaszkodsz hozzá akkor barna ami olyasmi mint a bőröd.

Bőrdzsekit vegyél fel, ne bolerot és ne farmerkabit.

2013. máj. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Miért lenne gáz a harisnya? Ilyet sem hallottam még, arra nem gondoltál hogy körömcipőhöz az a kényelmes?

Szerintem jó de inkább a farmerkabát. Figyelj arra hogy 2-nél több színt ne nagyon aggass magadra lehetőség szerint.

2013. máj. 5. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Bolerót felejtsd el! Farmerkabát az jó. Ne vegyél fel túl sok kiegészítőt meg csilivili dolgokat, mert a piros már magában nagyon figyelemfelkeltő és látványos. A piros miatt én maradnék a fekete sminknél, ezt. a két színt ne rontsd el még egy harmadikkal
2013. máj. 5. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

16-17/L


nem tudod hány éves vagy??


16/F

2013. máj. 5. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

6! Gondolom úgy érti, hogy még 16, de már hamarosan 17 lesz.

22-23/L

2013. máj. 6. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

7

ohh értem


16-17/F

2013. máj. 6. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
:DDDD am így értettem igen :P :)) köszi a válaszokat! :)
2013. máj. 6. 14:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!