Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiúk, nektek milyen lányok...

Fiúk, nektek milyen lányok jönnek be inkább?

Figyelt kérdés

Akik csőgatyát, tornacsukát hordanak, vagy akik csinosan öltözködnek? (szoknya, balerinacipő, stb.)

Írjatok kort is!



2013. máj. 18. 09:57
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem emiatt fog tetszeni vagy nem tetszeni egy lány. Másrészt pedig van olyan, akinek az egyik áll jobban, valakinek pedig a másik. Szóval én nem általánosítanék, hogy ez vagy az az öltözködés a vonzóbb. 17/f
2013. máj. 18. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
86%
Akiknek feszül a fenekükön a farmer.
2013. máj. 18. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
83%

szoknya, magassarkút megnézzük :D

ha már nadrág akkor feszüljön

2013. máj. 18. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Mint ahogy az első is írta, nem ez miatt tetszik egy lány.

Aki most tetszik, pl. ha jó idő van egyszínű rövidnacit és tornacipőt hord egy toppal, de van egy másik csaj, aki tetszik és ő pedig most is katonai mintás (de szürke, nem zöld) hosszúnadrágot hord és pulcsit,de így is tetszik.Szóval nem ez számít.


17/F

2013. máj. 18. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
36%

"Szóval nem ez számít."


Már hogyne számítana! Miért, talán egy lánynak mindegy, hogy milyen egy fiú megjelenése? Nem hinném. Ez pedig nyilván fordítva is igaz. Egy igazi nő viseljen szoknyát/ruhát, amikor csak kedve van hozzá, és érezze is jól magát benne! Érezze, hogy nőnek született és legyen erre büszke, ennyi.

Egy normális férfi szóba sem állna egy tornacipős, csőgatyás leányzóval, mint ahogy egy normális lány sem egy hasonló fiúval. Akik ezt máshogy gondolják, azok csak önmaguknak hazudnak. (A szóbaállást persze nem szó szerint, hanem kapcsolatkezdeményezésként értem.)

2013. máj. 18. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Ilyesmi csajt tudok preferálni

[link]


20/F

2013. máj. 18. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
82%
A lényeg, hogy olyan nadrág legyen rajta ami jól kiemeli a fenekét :)
2013. máj. 18. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
mind2
2013. máj. 18. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

5-ös: Senki nem beszélt itt férfiről és nőről.Itt lányok és fiúk vannak.Persze azért nálam is vannak határok, senki ne úgy értse, hogy akár hajléktalannak is kinézhet.Én leírtam a véleményem, ha nem tetszik ott a piros kéz, tessék azt nyomkodni.

Amúgy miért jönne össze csak úgy általánosságban egy férfi egy olyan korú lánnyal, akikről a kérdésben szó volt?

Sosem értettem ezeket a 17 éves csaj-30-as pasi párosításokat.

2013. máj. 18. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Szoknya, és nem magassarú vagy telitalpú. Azok undorítóak.
2013. máj. 19. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!