Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok! Milyen öltözködésű...

Lányok! Milyen öltözködésű pasik jönnek be nektek leginkább?

Figyelt kérdés
14/F
2012. aug. 11. 10:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Skinhead pasik, és átlagos, nem feltűnő pasik
2012. aug. 11. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Én a normális öltözködésűeket szeretem. Tehát nem a V nyakú pólósat meg nem a rózsaszín ruhásokat és nem is a rockereket, akik acélbetétessel járkálnak a városban.

Egy sima póló meg egy farmernadrág, esetleg egy nike cipő és az bőven jó.

A lényeg, hogy a fiú férfias legyen, ne akarjon se lánynak öltözni, se a megtestesült sátánnak.

Először amúgy azt hittem idősebb vagy, azért írom ezt a póló+farmert, mert ennyi idősen az bőven elég, aztán majd később mehet a további stílusalaítás, hogy a nőknek is felfigyeljenek rád, ne csak a lányok :)

2012. aug. 11. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

2. Válaszoló véleményét osztom:) Semmi extra nem kell, csak álljon jól neki.

14/L

2012. aug. 11. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat! :)
2012. aug. 11. 11:06
 5/11 anonim ***** válasza:

Nekem az ilyesmi:


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


Ryan Goslingnak egyébként szerintem kiemelkedően jó stílusérzéke és stílusa van. (20L)

2012. aug. 11. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
55%
Nekem az utolsó jön be ezek közül, ahol ingbe meg öltönybe van :)) És alapjáraton is előbb nézek meg egy inges/öltönyös pasit :) 18L
2012. aug. 11. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszi!
2012. aug. 11. 14:29
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Én a sötét eleganciát kedvelem. Na neeem kell egyből viktoriánus zsabós férfiingekre gondolni, inkább az egyszerűbb sötét nadrág inggel/pólóval és bőrdzsekivel kombó tetszik. A szegecseket nem szeretem, de egy férfiasabb nyaklánc/gyűrű/karkötő simán belefér. Még a fülbevaló is, de szigorúan csak az egyik fülben! A napszemüvegeket is szeretem a férfiakon. (Mármint a normális napszemüvegeket, nem a fehérkeretes kis izéket.) Cipőnek meg valami egyszerű bőrcipő. Egy ilyen férfi számomra nagyon vonzó lenne (főleg, ha fekete a haja :P). Viszont agybajt kapok az ülepes gatyáktól, a V nyakú pólóktól, a DC cipőktől és attól, ha egy férfi rózsaszínt hord. A másik meg a rózsafüzér. Tudja bármelyik tinisrác is, hogy mi az és mire való?

Nem kell fölvenned semmit, ha neked nem tetszik, de mondjuk a lányoknak igen, mert ez a divat. Légy önmagad, érezd jól magad a ruháidban és a bőrödben és ne feledd, hogy a lényeg mindig az, ami a fejedben van. Szóval legyél nyitott és barátságos, így annyira mellé már nem lőhetsz. 16L

2012. aug. 11. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
ú és akkor az gáz ha én dc cipőt hordok? :D de nem vagyok páwa és utálom őket mert szerintem gáz ahogy kinéznek és nincs saját stílusuk...
2012. aug. 11. 22:52
 10/11 anonim ***** válasza:
Dehogy gáz! Mondom, a lényeg, hogy fejben normális legyél. (De azért rózsaszín nee!) 16L
2012. aug. 12. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!