Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek milyen táskát...

Szerintetek milyen táskát vegyek? Ez a táska most divatos? (link) 18L

Figyelt kérdés

[link]



Nem igazán láttam még senkin.. Nem fognak furán nézni ha ebben megyek? Mert amúgy nekem tetszik...

Vagy tudnátok ajánlani táskát ami egy 18 éves lánynak jó lenne?


2013. máj. 15. 16:47
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ez szerintem jelenleg nagyon divatos. A borítéktáska tavaly "lépett köztudatba" és azóta igazán hódít. A mindennapokra nagyon aranyos, főleg ilyen vidám színekben, valamint mégis elegáns vele az ember. A te korodhoz pont illik ez a stílus, szerintem klassz. Ha megveszed, figyelj majd arra, hogy mivel veszed fel. :)
2013. máj. 15. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Jól néz ki,csak számomra nem praktikus. Én nem néznék rád furán, a színei például nagyon tetszenek. (a lánc viszont nem biztos,hogy strapabíró lesz) 18/l
2013. máj. 15. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Divatos, és jól is néz ki, mégis kicsit egyedi. Azonban a telefonon, a kulcson, és a pénztárcán kívül más nem fér bele.

(Bár én ilyen netről rendelős táskával már megjártam, mert olcsó húsnak híg a leve, képen szép csipkés volt, életben meg gagyi, és ez is gyanús.)

2013. máj. 18. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!