Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Segítség, szerintetek öltözzek...

Segítség, szerintetek öltözzek ki?

Figyelt kérdés
Meghívtak egy ebédre, pontosabban a pasim nővérének lesz egy eljegyzési családi összejövetel. Náluk leszünk (falun) ,és engem is meghívtak, ott lesznek a rokonok. Nem tudom eldönteni ,hogy menjek egy egyszerű farmerbe vagy egy picit öltözzek ki. Attól félek ,hogy hülyének fognak nézni ha egy picit kiöltözök. Egy fekete szűk szoknyát vennék fel ,egy csini csőtoppal szandállal .

2013. máj. 12. 08:13
 1/7 A kérdező kommentje:
*17 L
2013. máj. 12. 08:15
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem mehetnél nyugodtan szoknyában, de lehet a csőtop helyett más felsőt kellene felvegyél. Főleg ha nem ismered még annyira a pasid családját, lehet kicsit konzervatívabbak, aztán sok lesz nekük, szóval én valami visszafogottabb felsőt választanék a szoknya mellé.
2013. máj. 12. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

értem, köszi:)

igazából a család felét már ismerem

2013. máj. 12. 08:21
 4/7 anonim ***** válasza:

attól, h ismered őket, még nem biztos, h könnyen megemésztik ha túl bulis szerkóban mész.

inkább valami visszafogottabb csinos blúz, szoknya, szandál. nem fognak hülyének nézni, max kicsit túlöltözöd őket. de ez nem a te szégyened, hanem azoké, akik nem tisztelnek meg annyira egy eljegyzést, h a megfelelő ruhában mennek oda.

2013. máj. 12. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Arany középutat nem ismered?
2013. máj. 12. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nyugodj meg, egy eljegyzésre vidéken is csinosan szokás elmenni.

Ha farmerben jelennél meg, téged néznének parasztnak.

A csőtop szerintem is túl...hm...könnyűvérűs egy ilyen alkalomra. Inkább egy csinos ing.

2013. máj. 12. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

egyáltalán nem bulizós szerkóba voltam ,

de teljesen igazatok van:) köszönöm a válaszokat így utólag is!

2013. máj. 17. 21:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!