Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Anyák napja oviban. Hogy...

Anyák napja oviban. Hogy öltözzek?

Figyelt kérdés
A héten lesz anyák napja a lányom ovijában. Mi a megfelelő öltözet? Farmerszoknya fehér selyempólóval elég? Vagy teljes harci dísz? :) Mutatnátok képet, hogy kb milyen összeállításban illik megjelenni? Köszönöm!

2013. máj. 6. 18:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Amit írsz az elég. Nem kell kiöltözni, olyan legyen, hogy érezd jól magad az öltözetedben, hogy ne vonja el a figyelmedet a gyerekekről.
2013. máj. 6. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

farmert nem vennék, de teljes harci díszt sem...


[link]


akár egy ilyen is jó lenne, de farmer semmiképpen sem

2013. máj. 6. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Könnyű nyáriruha, szép blúz szoknyával vagy nadrággal. Ha már farmert választasz, akkor rendesebb kinézetű legyen, pl. ne rojtos, tele lukakkal:)
2013. máj. 6. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Farmert semmiképpen nem húznék fel egy ilyen alkalomra, de nyilván sem kisestélyiben, sem nagyon ünneplősen nem kell öltözni.

Egy csinosabb szoknya egy szép felsővel vagy blúzzal.

2013. máj. 6. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
egy fekete nadrág (nem kel élére vasaltnak lennie) egy szép blúzzal bőven elég, nem kell annyira kiöltözni, én tegnap voltem templomban anyáknapi műsoron, és ott sem öltöztek ki annyira, az egyik 25 éves lányos farmer nadrágpt láttam, azért te azt ne vegyél fel, de nehogy kösztümösen mej el. ha meleg van inkább ruhát vegyél fel, de azért ne ilyen strandra járósat. egy kicsit elegánsan legyél felöltözve és kész.
2013. máj. 6. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nyári szoknya, ruha nem jó, 18 fok van most is. Fekete nadrágom nincsen, eléggé le vagyok rongyolódva, mióta nem dolgozom. Lehet, hogy egy szövetszoknyát veszek harisnyával, abban nem fogok fázni. Köszi mindenkinek az ötletelést!
2013. máj. 7. 12:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!