Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen felső illene ehhez a...

Milyen felső illene ehhez a nadrágomhoz?

Figyelt kérdés
szerintetek jó nadrág ? ti felvennétek ? jó ezzel a barna övvel ? arra gondoltam hogy egy fehér ujjatlan inggel betűrve jól nézne ki nem ? vagy nektek mi a véleményetek mi passzolna hozzá ?
2013. máj. 6. 18:46
 1/10 A kérdező kommentje:
2013. máj. 6. 18:46
 2/10 anonim ***** válasza:
A fehér ing tökéletesen illik betűrve ehhez a nadrághoz, de bármilyen egyszerű vagy mintás(csak NE pöttyös, csíkos, kockás)felsővel jól mutat! :)
2013. máj. 6. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
a nadrág nem néz ki rosszul, viszont inkább egy fehér vagy egy fekete kicsit vastagabb övvel venném fel, de így se annyira rossz. az inges megoldás pedig szerintem szuper lenne.
2013. máj. 6. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Utolsó v.ok!

A barna övvel jól néz ki! :)

2013. máj. 6. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Bocsi, azt írtam, hogy utsó v.ok, de az első vagyok és sz.tem a barna övvel jól mutat
2013. máj. 6. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
fekete sima öv fehér trikó valami csikos matroz mintás esetleg sötétkék csikos triko
2013. máj. 6. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
oké köszi az ötleteket :D még ha van valakinek ötlete az írjon ! :)
2013. máj. 6. 19:40
 8/10 A kérdező kommentje:
és ha ugyan úgy egy fehér inget betűrök csak az nem ujjatlan hanem háromnegyedes hogy a karnál fel van tűrve az is jó ?
2013. máj. 6. 19:41
 9/10 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon jó :)

Hol vetted?

2013. máj. 7. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
őszinte leszek használt ruhaboltba 350 ft-ért :D
2013. máj. 7. 14:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!