Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen felső és nadrág illik...

Bósznya kérdése:

Milyen felső és nadrág illik ehhez az alkathoz? Nő/32év,176cm/73Kg mell/derék/csípő : 99/74/104

Figyelt kérdés

Az elmúlt fél évben 22Kg-ot fogytam és most fel kell újítanom az őszi és téli ruhatáramat. Korábban mindig a sötét és bő, mindent takaró holmikat vettem fel de ezeket többé nem szeretném. :) Kollégáim szerint is ideje lenne nőiesre váltani és a tanácsot szeretném ezt megfogadni.


Kérlek segítsetek nekem ebben, szeretnék igényes ruhatárat kialakítani, de nem alakult ki hozzá az ízlésem és nincs tapasztalatom.


2012. szept. 22. 10:14
 1/4 anonim ***** válasza:

Tökéletes homokóra alkatod van. Ez a legnőiesebb alkat.

Ez a legszerencsésebb alkat, neked nem kell komolyan trükközni a ruhákkal, elég ha nem takarod el a gömbölyű formáidat.


Ha tudsz angolul, itt olvashatod a tippeket:

[link]

2012. szept. 22. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
27%
Körte alkat
2012. szept. 22. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha nem értesz hozzá, minek válaszolsz? 0_0


A körte alkatnál sokkal nagyobb a különbség a mell és a csípő között. Jó 10 centi vagy akár még több.

2012. szept. 22. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a linket, miközben válaszolok, közben nézem is, nagyon jő ötleteket ad! (Épp most jöttem vissza, vettem pár dolgot 1 sztrecsfarmert és 2 felsőt sikerült (V nyakkal mellben, átlósan átvarrt anyag adja ki a V-t, kicsit lazára hagyott, derékban teljesen passzosra szűkítve). Az eladó nagyon szívesen segített. Hihetetlenül jó érzés! Köszönöm Nektek is nagyon!
2012. szept. 22. 12:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!