Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 70B-s melltartót hordók: ti...

70B-s melltartót hordók: ti is nehezen találtok magatoknak melltartót?

Figyelt kérdés

Nagyon megszenvedek vele, soha, sehol nincs a méretemben, ha van is, vagy nem jó fazon, vagy tízezer forint.

Más 70B-s mellű nő is kínlódik ezzel? Hol vásároltok melltartót?



2013. máj. 6. 04:56
 1/9 anonim ***** válasza:
én ugyan 70D-s vagyok, de én is alig találok melltartót magamra. mindenhol vagy B-s vagy c-s a kosár. eddig 2 helyen találtam melltartót: new yorker(igaz ez drágább, még nem is vettem ott soha, csak láttam, hogy van a méretemben) és a tesco. itt olcsó is(volt hogy 2 db-ot vettem és 5000 alatt volt. és minden méretben van.
2013. máj. 6. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
én 70C-s vagyok, eddig sehol nem láttam, ezért 75-öset kell vennem...
2013. máj. 6. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

drága sorstársam..

én sem találok,sehol.Ill.egyszer találtam egy kínaiban,az tökéletes volt.75/B-t sok helyen van,de az nem passzol úgy rá,nem áll olyan jól..stb:S

2013. máj. 6. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem 70 A-B kell és én találok is de valahogy egyik sem tökéletes én egy fehérneműboltban szoktam inkább nézelődni és kifizetem azt a 7ezret mert jó minőségű amiket h&m be veszek pl hamar kinyúlik és tönkremegy és nem sokkal olcsóbb..
2013. máj. 6. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó hozzászóló! Lehet 7ezerért én is találnék, de ha azt nézzük, hogy kell 2 a munkahelyemre (poros hely, naponta kell melltartót mosni, emiatt nem bírják hónapokig), aztán hétköznapokra legalább egy fehér és egy fekete, és akkor ez csak a minimum, akkor nem biztos, hogy átlag keresetből, albérlet mellett tudok hétezres kategóriában gondolkodni. :( De lehet valamit rosszul csinálok...


Ráadásul nekem csak azok a fazonok jók, ahol a két kosár között azért van valami anyag, nemcsak egy vékony kis cérnaszál kapcsolja őket össze, ha értitek mire gondolok.


Ezért is nehéz. Továbbá kész kínlódás a piaci gagyi és a 7-10 ezres között valami átmenetet találni. :(


Munkába gagyi is elég lenne, de még olyat sem találok.


Látom azért nem csak én vagyok így. :(


Egyszer találtam egy nagyon jót, megvettem az összes színváltozatot belőle, de azóta sincs se neten nem rendelhető, se boltban nem kapható olyan. A többi a nyomába sem ér.

2013. máj. 6. 17:02
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem amíg 70B volt alig kaptam. Aztán hirtelen megnőtt 70C-re, és most mindenütt csak 70B melltartót találok. Rendelj netről, ott könnyebb kapni.
2013. máj. 11. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Végülis most rendeltem, mert találtam olyan fajtát a neten, ami volt már nekem, de nem szeretek próba nélkül vásárolni, mert nem mindegyik jó.
2013. máj. 12. 07:56
 8/9 anonim válasza:
azért neten van elég sok fajta, érdemes megpróbálni onnan rendelni. és szerintem több olyan webshop is van, ahol cserélik, ha mégsem jó a méret amit elsőre rendeltél
2013. máj. 13. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Bár régi kérdés, de írok. Én is 70B-s melltartót hordok. És kínaiakban szoktuk venni. Ha budapesti vagy, akkor bőven találhatsz a Skálákban, meg a Nyugati aluljáróba is, 800-1500 Ft között. De én sem mindig találok megfelelőt, ezért járj vissza, és ha van jó, de most még nem kell, inkább vedd meg most. :)

Azt hiszem Lemilla márka. Nekem azt hiszem fél évet bírnak ki, utána nagyon nagyok rám. Én utóbbi időben inkább 70A-sat keresek, na, olyan nincs :(

2013. júl. 30. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!