Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A párom ballagása lesz. Ebben...

A párom ballagása lesz. Ebben az összeállításban mehetek?

Figyelt kérdés

Fekete alkalmi ruha-testhezálló, mell alatt piros csík van, és egy masni rajta. Ha ráhúznék egy fekete ünneplős deréknyoknyát nagyon túlzás lenne? + egy sima topánka.

Jobb összeállítást nem tudok :( a derékszoknyát azért húznám rá mert elég rövid maga a ruha.

Középiskolából ballag.



2013. máj. 1. 23:55
 1/8 A kérdező kommentje:

Van esetleg egy nyári gyönyörű kékesszürke ruhácskám (egyberuha). De azt mondták nekem nem illik nyári ruha ballagásra. Pici rózsaminták vannak rajta, és alul rakott (felülről lefelé rakott) és fonott pántja van felül.

Ahhoz is a topánkát venném fel.

2013. máj. 2. 00:03
 2/8 acelsziv ***** válasza:
94%
hát, ha a párod lány és te vagy a fiú, akkor bármelyik ruhában mehetsz... De nem sok szomorú embert fogsz látni :D
2013. máj. 2. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 acelsziv ***** válasza:
100%
De most komolyan: Mindkét ruha jól jön ki, ha elképzelem őket. És nem te ballagsz, tehát egy dolog fontos: hogy jól nézz ki.
2013. máj. 2. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Este volt bocsi, igen lány vagyok :D Töltök fel képeket, ez mind egy fekete topánkához vagy egy fekete magassarkúhoz menne:


[link]


[link]


[link]

2013. máj. 2. 07:36
 5/8 acelsziv ***** válasza:
100%

Ha csak a ruhát nézzük, mindkettő rendben van.

Csak hogy ezekben hogy nézel ki, azt már te tudod.

2013. máj. 2. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Különben mindenki akitől ma megkérdeztem, a fekete derékszoknyásra szavazott :)

Fehér bőröm van és vörös hajam, legfőképp ezért.

2013. máj. 2. 15:38
 7/8 anonim válasza:
100%
Tudom valszeg elkéstem de én is a feketére szavaztam volna :-)))
2013. máj. 20. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Abban mentem. :) a derékszoknyásban.
2013. máj. 21. 21:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!