Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit gondoltok a, , komolyabb''...

Mit gondoltok a, , komolyabb'' lányokról, fiúk?

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok és a kérdésem főkén a fiúk felé szól!Az a helyzet,hogy jobban tetszenek a komolyabb,felnőttesebb ruhák és dolgok(szeretem a múzeumokat,sétálgatni a városba,újat látni stb.)nagyon nem tetszenek az ilyen tinis toppocskák nem azért veszek fel magassarkút,hogy tetszek a fiúknak az utcán hanem mert jól érzem magam benne.Ha egy diák pofázik (már elnézést a szóhasználatért) a tanárnak mindig a tanárral értek egyet nem pedig a buta diákos beszólásokkal.A ruhákhoz visszatérve a felnőttes,nőies ruhák jönnek be(meg persze ami jól kiemeli az előnyös testrészeimet...)nagyon tetszenek a virágmintás viseletek de van,hogy a barátnőim azt mondják rá,hogy nagyis és akkor inkább elsiklok mellette.Nem azért vagyok ilyen mert így neveltek vagy ilyesmi ilyen vagyok és kész.Ezek csak példák...De a kérdés maga az volna ha az utcán megláttok egy ilyen lányt mi az első gondolatotok és az én korom körüli fiúk mit gondolnak rólam? Előre köszönöm a válaszokat:)

2013. ápr. 30. 21:15
 1/3 anonim ***** válasza:

Sosem gondoltam volna, hogy léteznek még ilyen rendes, komoly lányok is, mint te. Jó volt olvasni, amit írtál. :)

Amúgy fiúként én is a komolyabb kategóriába tartozom. Imádok sétálni. Minden nap járok egyet a környéken (Bp.-i aggl.). De jó lenne ha egyszer összefutnánk! :)

A kérdésedre válaszolva: csupa jót gondolnék (sőt gondolok látatlanban is) rólad.

2013. ápr. 30. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Van egy hozzád nagyon hasonló osztálytársam. (hacsak nem te vagy ő) Nekem az első pillanattól kezdve nagyon pozitív benyomásom volt róla, és felnéztem rá, annyira magabiztosnak tűnt. De mindezt úgy, hogy még csak nem is erőlködött, 15 éves létére nőiességed sugárzott magából, ami szerintem nem mindennapi. :) Szóval ha olyasmi vagy mint ő, akkor szerintem csupa pozitívat gondolnak rólad az emberek.
2013. ápr. 30. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Jajj köszönöm nagyon megnyugtatò dolgokat írtatok!:)
2013. máj. 1. 10:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!