Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Más is úgy gondolja, hogy...

Más is úgy gondolja, hogy fölösleges converse cipőt venni?

Figyelt kérdés
Miért ilyen drágák ezek?
2013. ápr. 27. 09:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
sokan mondják, hogy tartós, ezért megéri. Elsősorban a márkanév miatt kerül ennyibe. Nekem még sosem volt Converse cipőm, mert inkább balerinacipős-magassarkús vagyok :)
2013. ápr. 27. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Persze a neve miatt is drága, de valóban tartós is:)

Nekem az egyik megvan 2 éve, és semmi baja:)

Volt mégegy, az lassan 3 éves csak elhagytam:( de az is épp volt, pedig a legtöbb cipőt hamar szétrongálom a lúdtalpam miatt (hiába van talpbetétem) ezek elég jól bírják:D szal megéri:D:D

2013. ápr. 27. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nekem több, mint 3 éve van meg, nem nagyon vigyáztam rá, voltam már benne hegyet mászni is, és még mindig egy karcolás sincs rajta. :) Sokkal tovább bírja, mint eddig bármelyik cipőm, és a Conversekbe nagyon könnyen bele lehet szeretni. A kis libuskák lábán utálom. Emlékszem, régen mekkora fölháborodást keltettez a cipő. Régi szép idők. :D
2013. ápr. 27. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
9%
Nem éri meg, sokkal gyorsabban tönkremegy, mint egy normális tornacipő. Barátnőimnek 1-2 héten belül.
2013. ápr. 27. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Kiha-nim: Valószínű csak másolat volt,vagy pedig nagyon terhelte...


Megérte az árát.Úgy,hogy 3 conversem van,és mindengyik jól bírja.Sőt,az egyikbe tesizek is heti 5X és semmi baja nincs.

Egyedül annyi,hogy már nincs annyira divatként felfújva mint eddig,ezért nincs minden második emberen.Engem nem zavar,de már én is csak keveset hordom.

2013. ápr. 27. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
pedig minden második embernek van, és csak azért mert hogy márkás..
2013. ápr. 27. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

1500 forintért vettem egy cipőt 7 éve, azóta minden nyáron hordom, hegyet erdőt járok vele és még jó.

Ja és nem converse.

2013. ápr. 27. 12:53
 8/13 anonim ***** válasza:
Én még régebben (kb. 2 éve) kaptam egyet, azóta megvan, semmi baja, teljesen ép, én szeretem. Főleg, hogy én inkább tornacipőket hordok.
2013. ápr. 27. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
45%
Az emberek el vannak tévedve, azt hiszik attól hogy márkás már tartósabb is, pedig egy ugyanilyen kínai vacak is van olyan tartós mint egy converse. Nem a márkanéven múlik.
2013. ápr. 27. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

tornacipőt tuti nem vennék tőlük, de van egy marha jó full bőr fekete conversem, konkrétan 5 éve, és egyedül a sarka van elkopva. száraz időben még jó, vízben beázna.

anno, amikor megtaláltam ugyanazt outletben, azonnal vettem egy ikertesót neki. most azt kezdtem el használni, és ugyanolyan jó :)

2013. ápr. 27. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!