Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Van egy csomó fölösleges...

Sztrecskó kérdése:

Van egy csomó fölösleges ruhám. Mit csináljak velük? Esetleg Budapesten vöröskeresztes gyűjtőpont?

Figyelt kérdés
Van egy jópár jó állapotban lévő felsőm, pulóverem, amelyek számomra már fölöslegessé váltak (kifogytam belőlük, már nem tetszenek, stb.). Mit tudnék kezdeni velük? Gondoltam azt is, hogy odaadom valami hajléktalannak, de nem ismerek egyet sem. (Találkozni sokkal találkozom, de a táblás jajjderossznekem nénikék nem a kedvenceim.) Nem tudtok esetleg vöröskeresztes használtruha gyűjtőpontot? Vagy használtruha kukát, ládát? Vagy egyéb ötlet?
2013. márc. 9. 10:59
 1/4 anonim ***** válasza:
esetleg el is adhatod őket, ha nagyon jó állapotban vannak. :)
2013. márc. 9. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

jól megy a szekér, ha csak úgy kidobnád a megunt ruháidat :P


rendezz a barátnőiddel cserenapot! :) mindenki vigyen felesleges dolgokat, és egymás közt elcserélitek. már ha nem vagy túl sznob hozzá.

asszem van olyan bolt is, ahonnan annyi cuccot hozhatsz el, amennyit bevittél.

meg olyan turi is, ahol kilós áron megvásárolják tőled.

sztem tedd őket pénzzé, hiszen valaha te is adtál értük pénzt.

2013. márc. 9. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A cserenap jó ötlet - lehet, hogy barátnőd régóta ácsingózik egy-két felsődért, amit te most kidobnál.


(Egyébbként meg sok nagyobb bevásárló központ mellett van használtruha gyűjtő konténer)

2013. márc. 9. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nekem jól jönne
2013. márc. 10. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!