Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Jól áll egy nádszálvékony...

Jól áll egy nádszálvékony lánynak a cicnaci :/?

Figyelt kérdés
nagyon vekony vagyok és sokan mondták már hogy nem áll jól nekem :( kép: [link] nem jo minoseg :/

2013. ápr. 25. 15:22
 1/7 anonim ***** válasza:

ebből valóban nem sokat lehet látni, de cicanadrágot csak ilyen lábú csajoknak kéne hordaniuk:

[link]

2013. ápr. 25. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Jó lenne hozzá látni az összképet és attól is függ, hogy mit veszel fel hozzá.
2013. ápr. 25. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Bárkinek jól állhat aki normálisan hozzáöltözik és nem hájas.
2013. ápr. 25. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szard már lee. Vedd fel oszt csókolom.
2013. ápr. 25. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Csak ne nadrágként használd, és akkor jó lesz. :) Amúgy én csak sportolni veszek cicanadrágot, mert picivel még ennélmis vékonyabb a lábam. ://
2013. ápr. 25. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Meg ne lógjon rajtad. Ma is olyan lány ment előttem az utcán, akin kb. 2 számmal nagyobb cicanaci volt, mint kellett volna. Na az is visszataszító tud lenni azok mellett, amit már előttem elmondtak.
2013. ápr. 25. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

szerinte azért nem áll jól mert vastagok a térdkalácsaid. én emiatt még szoknyát se tudok felvenni. de ugy tényleg nem áll jól mert kiemeli a lábaid alakját és ha a térded vastagabb mint a combod az nem szép..

ezt elrejteni nem igazán tudod, csak az segit ha hizol.. Nekem sikerült egysze 10 kg-t hiznom sokkal jobb lett a helyzet jól is állt a szoknya cicanaci minden azóta viszont megint botsáska vagyok ugyhogy erősen gondolkodom kimenjek-e az utcára nyáron minden lötyög rajtam :(

nézd meg a dukai reginát miket hord... ő nagyon vékony de ahogy látom sokszor függönyszerü lógó ruhákat vesz fel és jól néz ki benne. olyat keresek most én is. Bár ő a térdeit nem rejtegeti mert ugy vékony hogy közbe nincs mázsás térdkalácsa nekem meg sajnos erősek a csontjaim. mindegy ez van odafigyeléssel b iztos mi is találunk alkatunknak illő ruhát

2013. jún. 3. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!