Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányoknál mi ez a magassarkú...

Lányoknál mi ez a magassarkú mánia?

Figyelt kérdés

Ma kb 3 csajt láttam taknyolni magassarkúban,de azért megy,megy megy.......oké,tényleg szexi....a hálószobában de nem az úton.....sima iskolába viseléshez minek már nem azért?Mondjuk ez is fura,suliban 2 csajon is láttam aztán bementek WC-re és átvették,egy sima balerina cipőre...akkor mi értelme?Ha már lejött vele suliba akkor miért nem marad rajta?

Magyarázzátok el kérlek.


2013. ápr. 18. 16:18
 1/8 anonim ***** válasza:
48%
mert neki ez tetszik. valahogy meg kell szokni/tanulni a magassarkúban járást is. mi ezzel a baj?
2013. ápr. 18. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
73%

1.Nem csak hálószobában szexi a magassarkú

2.Azért cserélik le mert a tanár úgyis rájuk szól,hogy ez sok és vegyék le

3.Eléggé kényelmetlen azért is levehetik

4.Mert a pasiknak akarnak imponálni,hogy mennyire szexi vagyok gyere és ....meg

De amúgy meg csak röhejesek mint az állat.Én jó nagyokat nevetek rajtuk.

Lány vagyok és már nem járok suliba.

2013. ápr. 18. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
81%
Sok lánynak tényleg nem való. Én is rengetegszer látom, hogy alig bír menni benne, vagy még orra is bukik. Én bevallom totál béna vagyok. Talán, mert sosem hordok, de inkább nem is kezdem el megtanulni. Egyébként nagyon szép tud lenni egy-két darab. Nekem is tetszik, de persze csak azokon, akik képesek benne járni és jól tudják viselni.
2013. ápr. 18. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Hát igen.. én is estem már benne(még az elején , mikor elkezdtem hordani)1x -2x (de én olyan szerencsétlen vagyok hogy sima sportcipőben is elesek):D

Meg rengeteget változtat az alakon optikailag pl : hosszabbak mutatja a lábakat. Csak meg kell tanulni benne járni, amit egyik napról a másikra , meg otthon a szobában nem lehet begyakorolni sajnos csak élesben, az utcán, suliban.

Azt hogy meg lecserélik azt én sem igazán értem , mondjuk az tény hogy balerina cipőben sokkal könnyebb járni.

2013. ápr. 18. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
51%

Jól néz ki, jó benne az alak, a legnőiesebb viselet. Ennyi. Taknyolni még nem taknyoltam benne, és akkor sem kacsázok benne, ha egész nap rohangálok és majd' leszakadnak a lábaim. Suliba viselek, de pl gyakorlaton mindig átveszem, mert át KELL venni.

Ez az én magyarázatom.

2013. ápr. 18. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
A magas sarkú cipő férfiaknak volt kitalálva. Segített a tartásukon lovaglás közben. Ééés aztán átvették a nők :). Én személy szerint imádom a magassarkú cipőket! Szeretek és-gondolom-tudok is bennük járni. Persze nem a legmagasabbat választom, mert az ilyen-olyan platformos cipők meghaladják képességeimet. Suliban teljesen kényelmetlen, így maradok a tornacipőnél, de egy koktélra, ünnepélyre nagyonis nőies kiegészítő. Persze van, aki egyáltalán nem tud menni benne, mégis kínozza... na ezt sosem tudom felfogni...
2013. ápr. 18. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
31%
én azért hordok, mert pici vagyok és örülök, ha akár 8 centivel is magasabb lehetek! Több: nem néznek végre 15 évesnek (mert 20 vagyok, csak túl "cuki babapofim" van), egyenes a testtartásom és formásabb a lábam meg a fenekem. S mert szeretem a nőies holmikat. Nem középiskolába, hanem főiskolára járok, ott meg mindenki leszarja, ki hogy öltözködik.
2013. ápr. 18. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem kenyelmesebb egy platformos magassarku, mint egy sportcipo. Raadasul jobban is nez ki.
2013. ápr. 19. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!