Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit gondoltok a harisnyák...

Mit gondoltok a harisnyák rétegeléséről?

Figyelt kérdés
Nem arra gondolok, amikor télen az ember lánya felvesz két vastag harisnyát, hanem amikor két vékony nejlont húzol egymásra. Észrevettem, hogy érdekes változó mintázatot hoz létre valahogy a fénytörés a két rétegen, nagyon szép.

2013. ápr. 17. 23:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy szép, de nekem eleve a nylonharisnya nagyon nem tetszik, főleg az a tipikus bőrszínű.
2013. ápr. 18. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egy a lényeg hogy ha már két nejlonharisnyát vesz fel az ember akkor mindkettő egyforma legyen a kinézet miatt is!
2013. ápr. 18. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 iostream ***** válasza:
Én láttam egy olyat, hogy vastagabb, de még fényes pirosas/téglaszínű harisnya, és rá egy vékony fekete nejlon. És baromi jól nézett ki.
2013. ápr. 18. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nagyon szeretem a rétegzést, egészen különleges szinek és textúrák érhetők el ezzel a technikával. Két vastagot max -10 fokban húzok télen, de két normális vastagságúval vagy egy sima és egy apró lyukú necc harisnyanadrággal különleges hatást lehet elérni. Szerintem éppen hogy nem szabad, hogy ugyanolyan legyen: épp az a pláne, ha különbözik!


Még két adalék:


Beyoncé, akit egyébként nagyon szeretek, bevallotta, hogy 4(!) azaz négy harisnyanadrágot szokott egymásra húzni!

[link]


A másik, hogy van egy lengyel harisnyagyár, a Gatta, ami kifejezetten hírdeti a rétegzést: teljesen más és más színű harisnyanadrágokat rétegeznek és vágnak ki több helyen. Szerintem nagyon vagány!

Itt az erről készült videó!


http://www.youtube.com/watch?v=7zme132zzgA


Remélem segítettem! :-)

2013. ápr. 18. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Harisnya fetisiszta vagyok, pár éve szokásom nem csak télen,de jó időben még nyáron is dupla harisnyában lenni,halásznadrágosan is, vagy ha hűvösebb van, nadrág alatt, persze normál zokni nélkül. De én nem a divat vagy a kinézet miatt húzok harisnyákat, nem is látszik, ha duplán vagyok. Van előnye harisnyásan lenni, pl vékony,nem melegszik benne a lábfejem és a cipő is kényelmesebb. (sport vagy torna) Tamás 31..
2013. ápr. 19. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem is volt egy barátom, aki hordta, először tök furi volt nekem, de aztán elfogadtam. Csak azon mosolyogtam, hogy nem rossz az hogy OTT neked??? Érted?
2013. máj. 6. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!