Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A duci csajoknak is jól...

A duci csajoknak is jól állnak a színes harisnyák?

Figyelt kérdés
Pl citromsárga, narancssárga, piros ilyen élénk színekre gondolok. Mivel szoknyás típus vagyok ezért gondoltam feldobom a ruhatáram kicsit de azt hallottam hogy a világos színek nem előnyösek. Ha tényleg nem azok akkor milyeneket hordjak ami nem fekete, szürke vagy barna. Milyen színek lehetnek jók?
2012. júl. 15. 23:27
 1/9 anonim ***** válasza:
hűű, hát bocsi, de én akárhányszor láttam duci csajon élénkszínű nadrágot/harisnyát, nagyon gázul nézett ki. de ha így érzed jól magadat, akkor ne hallgass mások véleményére :D ha valakinek nem tetszik, akk nem néz rád, ennyi.
2012. júl. 15. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
nem akarok magamból hülyét csinálni ezért kérdezem meg azt is hogy kb milyenek lehetnek jók.
2012. júl. 15. 23:40
 3/9 anonim ***** válasza:
Nagyon nem! Inkább maradj a feketénél. MÉg teltebbnek nézel ki. De persze az is egy felfogás hogyha jólérzed magad benne akkor hord nyugodtan!
2012. júl. 15. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
és a sötétebb színek mint a lila?
2012. júl. 15. 23:56
 5/9 anonim ***** válasza:
A sötét már jó...a pasztelszinekkel az a baj hogy világos vagy élénk egyszínű nagy felület még nagyob nak látszik a duc csaj azt jelentheti hogy a láb is vastag ha még ki is emeled....az nagyon gáz lesz inkább valami olyan ruhát szerezz ami a mellrésznél jó élénk vagy világos de az ujjai már sötétek az slankit a legjobban ileltve a hasrésznél is sötét...
2012. júl. 16. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
a ruhákkal nincs gondom, ez a harisnyaügy érdekelt. Köszönöm a válaszokat:)
2012. júl. 16. 00:28
 7/9 anonim ***** válasza:
van duci barátnőm, neki pl nagyon jól áll a sötétlila és sötétvörös harisnyája, ő is inkább szoknyákat hord, azt kipróbálhatnád :) az élénkebbeket kerüld szerintem
2012. júl. 16. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én kifejezetten vékony vagyok, de nagyon nem értek egyet azzal, hogy aki duci, annak az öltözködésében az legyen az első szempont, hogy mi vékonyít. Elárulom: nem sok minden. Teljesen felesleges sötét ruhákba és zsákokba rejteni magad, mert még a kedved is rossz lesz, inkább legyél színes és vidám. Pár kilóval többnek látszol egy piros harisnyában? És akkor mi van?

Persze a 3 számmal kisebb nadrágból kibuggyanó háj nem esztétikus, de a másik végletbe sem kell elmenni. Ha tetszik, hord nyugodtan.


Most találtam ezt az érdekes blogot, ha érdekel: [link]

2012. júl. 16. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Előzővel teljesen egyet értek! Nekem kimondottan tetszenek a duci lányok, én csak ezt tartom vonzónak..

Szóval, az előzőnek teljesen igaza van! Ha belülről vidám vagy, és "kicsattansz a belső színeidtől" akkor ne féld megmutatni a külvilágnak. Persze nem ilyen "előnytelen kinn a hasam kinn a se*gm" cuccok, de szoknya alá teljesen oké. Mások véleményére pedig tegyél magasról.. Saját magadnak tettszél!

2012. júl. 17. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!