Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Melyik ruha illik a legjobban...

Melyik ruha illik a legjobban az alakomhoz?

Figyelt kérdés

Egy nagyon fontos vacsorára készülök, és nagyon szeretnék csinos lenne, de sajnos nem túl jó az alakom. 170 cm magas vagyok és 75 kg, a mellbőségem 95 cm, a derekam 74 cm, a csípőm pedig 106 cm. A legproblémásabb részeim a felkarom, a hasam és a csípőm. A bőröm színe átlagos, se túl fehér, de túl sötét, a hajam hosszú barna, a szemem is barna. Általában a lányos színek, fodrok, csipkék tetszenek.

Néztem már a neten ruhákat, de nem tudom, melyik állna a legjobban, szerintetek melyik lenne jó? Vagy tudnátok mutatni párat? (Az általam belinkeltekből kb kiderül, milyen stílusú kellene, a hétköznapi öltözéknél csinosabb, de ne túl alkalmi)

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]



2013. ápr. 17. 19:34
 1/6 A kérdező kommentje:

Körülbelül ilyesmi az alakom:

[link]

2013. ápr. 17. 19:42
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem a kettes és a hármas nagyon tetszik :)
2013. ápr. 17. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
szerinted vedd a legelsot, az nagyon szep. a fazonja is meg a szine is. meg a bon prixes fekete is jo. es a bon prixesbol a masodik is, de szerintem az eselyes arra, hogy kiemelje az elonytelen reszeid. en a helyedben a legelsot vennem :)
2013. ápr. 17. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A bon prix-es linkek közül az elsőhöz és az utolsóhoz hasonló ruhákban gondolkodj.


Derékban szűkített, lefelé bővülő. Körte alkatra az a megfelelő.

(a második bon prix-es nem elegáns, a felsőrésze pólóanyag; a harmadiknak nem bővül eléggé a szoknyarésze, kiemeli a felesleget)


Hivatalos jellegű a vacsora vagy magán?

Ha hivatalos, akkor a tiszta fehéret hanyagold és a mély kivágásokat is.


A vaterás linkeken lévő ruhák többsége túl rövid, a dorothy p.-s ránézésre bodycon (cuppanós); a bershka keresztcsíkozása nem előnyös + a pántnélküli vastag karhoz nem a legideálisabb.

2013. ápr. 17. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Olyat válassz ami derékban szűk :)
2013. ápr. 18. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
a második és a harmadik ruha eszméletlenül tetszik.(én is elfogadnám őket,csak kicsit húzós az áruk számomra:S)
2013. ápr. 18. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!