Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit gondoltok erről az öltözés...

Mit gondoltok erről az öltözésről?

Figyelt kérdés

Szóval, tetszik nekem egy csaj és holnap egy 4 óra hosszú előadáson együtt leszünk ( csak egy előadáson, nem konkrétan együtt ), Szóval. fehér katonai tornacipőben mennék, fehér farmer, fehér rövidulju ing ( van rajta pár biztonságiörös minta ). Nagyon figyelemfelkeltő, ha ma szólitottam le s mondtam meg neki, hogy tetszk nekem és szeretném megismerni ( nem mondott semmit, rohant órára ).


20/F


2013. ápr. 17. 19:30
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
22%

Divatmajom, én?

Ö én pont ugyan ezt gondolom rólad.


"fehér katonai tornacipőben"


Ki hord ilyet, most komolyan? :D Melyik plázában vetted?

Fehér nadrágot is csak a gy.kér nyalt hajú meleg benyomást keltő fiúcskák hordanak, meg a csajok.

2013. ápr. 17. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
Aha, bocsi, de 3mm-s hajam van, bocs hogy édesapám katona és a kiképzésről megmaradt neki pluszba egy ( nem használt edzőcipő )
2013. ápr. 17. 20:22
 13/22 A kérdező kommentje:
az egész nap rész azt képletesen szokták érteni...
2013. ápr. 17. 20:23
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
Azért az intelligenciát ne keverjük bele a dologba. Katona, rendőr ember nem buta. Ez sztereotípia.
2013. ápr. 17. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
0%
Dehogynem, Legtöbbször az megy oda, aki máshova nem kellett, vagy buta, mint egy kalap.
2013. ápr. 17. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
Na figyelj öcsi, kijártam a 3 és fél évemet a rendőrtisztin, amióta felszereltem kétszer léptettek elő, jelenleg százados vagyok, fogalmad sincs róla milyen műveltségi, személyiségi, és pszichológiai teszteket kell kitöltened jól, ahhoz, hogy SZÓBA ÁLLJANAK veled egyáltalán. Aztán jogokat tanulni,nyelvtudás az alap, és még sorolhatnám. Ugyanez igaz a honvédségre is.
2013. ápr. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

Én nagyon tisztelem és szeretem a katonákat(lány létemre), sokszor arra gondolok hogy lennék katona...

Szóval ez a fehér cucc valaki szemszögéből "gáz",én se szeretem, de azt se tudjuk hogy néz ki, a lánynak milyen az ízlése,szóval ez az ő dolga, ettől még nem szar alak...

Így már jobb lesz, ha a nadrágod nem fehér.És sok sikert!:D

2013. ápr. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Faterom nem sima harcmezei katona, ha megnyugtat akkor egy egész hajót irányit... és minden tiszteletem a "sima" katonák és rendőröknek is... de a témától eltértünk, végül minden fehér, kivéve a nadrág, az barna lesz.
2013. ápr. 17. 20:46
 19/22 A kérdező kommentje:
22/22, mindenhol vannak feketebárányok...
2013. ápr. 17. 20:50
 20/22 anonim ***** válasza:
Ezen a területen kifejezetten sok. Túl sok.
2013. ápr. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!