Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit gondoltok erről az öltözés...

Mit gondoltok erről az öltözésről?

Figyelt kérdés

Szóval, tetszik nekem egy csaj és holnap egy 4 óra hosszú előadáson együtt leszünk ( csak egy előadáson, nem konkrétan együtt ), Szóval. fehér katonai tornacipőben mennék, fehér farmer, fehér rövidulju ing ( van rajta pár biztonságiörös minta ). Nagyon figyelemfelkeltő, ha ma szólitottam le s mondtam meg neki, hogy tetszk nekem és szeretném megismerni ( nem mondott semmit, rohant órára ).


20/F


2013. ápr. 17. 19:30
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

Jáj, nekem ez túl fehér...mint egy kórházi dolgozó. Eleve nem vagyok oda a fehér nadrágért pasikon. Szóval szerintem egy kék farmerrel jobb lenne.


21/L

2013. ápr. 17. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Pedig még a táskám is fehér bőr. :D
2013. ápr. 17. 19:39
 3/22 A kérdező kommentje:
Kék farmerem nincs, csak barna, fekete
2013. ápr. 17. 19:39
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is hagyd a fehér nadrágot, nekem arról mindig a romák jutnak eszembe, szerintem nem való pasiknak. 21/L
2013. ápr. 17. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
34%
Fehér katonai tornacipő? Nekem rendészeti hivatásom van, de olyat még nem láttam.
2013. ápr. 17. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Jó a barna is, fekete is, csak fehér ne legyen, mert akkor nagyon világítani fogsz :) 1. voltam.
2013. ápr. 17. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
szerintem vagy fekete vagy fehér farmerrel vedd. de inkább az döntsön melyik áll jobban fazonilag..
2013. ápr. 17. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Te biztos ilyen divatmajom vagy kedves utolsó, de én nem, csak eg napról van szó, hogy az illető nézzen meg.
2013. ápr. 17. 20:12
 9/22 anonim ***** válasza:
Elég fontos az első benyomás, még akkor is, ha a külső nem minden. Szóval szerintem jó a fehér tornacipő, jó a fehér ing, még a fehér táska is jó, csak ne legyen fehér a nadrág, mert szerintem az már nem néz ki jól. Egy fekete farmerrel, vagy még a barnával is elegáns az ing. Fogadd meg kérlek, a te érdekedben :) 1. voltam megint.
2013. ápr. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

Oké.... úgylesz, full fehér csak a naci barna. akkor a hipó szagomat hogy tüntessem el ? egész nap hipoztam a fehér dolgaimat ( kivéve az inget és a táskát ) mert a nadrágon 1 kávéfolt ( 1 cm2 ) és a cipő egy helyen sárga volt. Polcra tettem felfelé de a nyakama borult, a kezem alapból az mert kavargattam, csavartam a hipoban a ruhát.


20F

2013. ápr. 17. 20:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!