Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Meghalt ma a nagymamám....

Meghalt ma a nagymamám. Illene talpig feketében járnom az elkövetkezendő pár napban, ha amúgy gyűlölöm ezt a színt?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 17. 18:29
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Kedves utolsó,és ez a fekete szalag ez milyen volt és hová tűzted? Erről még nem is hallottam,jó ötlet és legalább nem kellene talpig feketében lennem.Szép fölőm meg cipőm az van,de a fekete gatyáktól hányingerem van...

valahogy abban olyan ördögien nézek ki.

Régebben voltam depressziós és ha tapig feketében lennék,úgy érezném,hogy újra az akkori önmagam vagyok.Na ezt nem szeretném :S

2013. ápr. 17. 18:49
 12/17 A kérdező kommentje:
*fölsőm
2013. ápr. 17. 18:50
 13/17 anonim ***** válasza:
[link] kb így nézne ki.. és a kokárda helyére szokták tűzni úgy tudom
2013. ápr. 17. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Hová tűzted? Ruhára vagy kabátra?

Mert az a helyzet,hogy végzős vagyok és van egy világoskék szalagom kabáton.

A mellett nem nézne ki hülyén?

Mennyi ideig hordtad (jövő héten temetik a mamám)?

2013. ápr. 17. 19:00
 15/17 anonim ***** válasza:
Nem, nem kell. Nálunk már az idősebb 40-50-es generáció sem tartja ezt be. Amúgy ez a szokás is nagyjából csak nálunk és a környező országok némelyikében él.
2013. ápr. 17. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

én pulcsira/kardigánra/ruhára tűztem fel(kisebb biztosítótűvel), így nem kellett minden felsőre másikat rakni. temetéskor pedig a kabátomon volt, mert hideg idő volt és kabátban ácsorogtunk, de mondjuk temetésen mind1, mert ott ígyis-úgyis feketében kell lenni.


én a temetésre tűztem fel és onnantól kb 1 hétig volt rajtam. mondjuk én alapból fekete/sötét ruhákban jártam, mert nekem is volt egy ilyen nagyon sötét, depis korszakom.

igazából addig hordd, amíg úgy érzed h kell... egy volt osztálytársam pl a temetésig hordta azt a szalagot.

2013. ápr. 17. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
A fekete ruha csak külsőség. Attól, hogy szeretted még nem kell feketébe járni. Ne a külvilágnak akarj megfelelni, ne érdekeljen, hogy mit szólnak. Az a lényeg, te mit érzel a szívedben. Én is több kedves rokont vesztettem el, de soha de soha nem hordtam feketét emiatt, ugyanúgy öltöztem, mint addig. Temetésre is csak a nadrágom volt fekete, inkább fehér blúzt húztam hozzá.
2013. ápr. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!