Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Visual kei-s öltözködés?

Visual kei-s öltözködés?

Figyelt kérdés
Kicsit felspécizném a stílusomnak megfelelően a régi cuccaim. Hogyan kezdjek hozzá?

2013. ápr. 10. 19:00
 1/7 anonim ***** válasza:

Például egy fekete nadrágnak kivágod a comb részét és összevarrod egy csatos izével, mint itt: [link]


De őszintén szólva nekem az ilyen DIY megoldások ebben az esetben nem igazán jönnek be, mert nem lehet igényesen megcsinálni. Egy creepert pl. tuti szerezz be. Mondjuk az sem mindegy, hogy fiú vagy vagy lány. Ha lány, könnyebb dolgod van, jobban el is fogadják és könnyebb ruhát találni. Ha fiú vagy akkor szerintem a nagyon extrém dolgokat hanyagold (pl. ne vegyél fel platformos fétiscsizmát és combvillantós gatyát). Lehet, hogy a japán férfiakon ez jól néz ki, de az európaiakon kevésbé :D

2013. ápr. 10. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Youtubon találsz sok videót ahol vk-s sminkeket csinálnak. Nem tudom mennyire vagy hajfestés párti, de egy színes/festett, tépett, etc haj szinte már elengedhetetlen kelléke a vk megjelenésnek. :)Egyébként meg less el dolgokat azoktól, akiket szeretsz. Sajnos itt Mo-n nehezen lehet hozzá jutni a japánosabb dolgokhoz, de nem lehetetlen..
2013. ápr. 10. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!! :) És lány vagyok :)
2013. ápr. 10. 20:00
 4/7 anonim ***** válasza:
És ha komolyan gondolod, rendelhetsz ebayről ilyen ruhákat. Pl. innen: [link] nem a legolcsóbb, de őket tudom ajánlani, már rendeltem innen és semmi probléma nem volt.
2013. ápr. 10. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én rá szoktam keresni ruhákra és az alapján átalakítom a saját cuccaimat vagy varrok hasonlót ha egyszerűbb. Van két visual keies gatyám ebay-ről is, de nem annyira vagyok megelégedve az anyagukkal.
2013. ápr. 10. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Van egy üzlet én ott találtam rengeteget VK-s kiegészítőt..:D A neve Claire's.. Én a győri árkádban találtam egy ilyen boltot, de szerintem máshol is van és nem is drága..:D De itt a weblapjuk annál a kategóriánál ahol (szerintem) a legjobb dolgok vannak..:D (sajnos magyarul nem találtam:/) [link]
2013. ápr. 11. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Koszike :)
2013. ápr. 11. 10:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!