Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fehér szoknya fehér felsővel...

Fehér szoknya fehér felsővel "nagyon fehér"?

Figyelt kérdés

Van egy ilyen szoknyám:

[link]

Persze nem teljesen fehér, de a fehér dominál benne, a kék csíkok vékonyak. Eredetileg sötétkék felsőhöz gondoltam, de nem találok olyat, ami tetszene. Most föl szeretném húzni, van egy szép fehér toppom, de félek hogy "túl fehér" lenne. Szerintetek fölvehetem?


2013. ápr. 8. 18:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igen:) A szoknyád csíkos szóval nem lesz nagyon "fehér"
2013. ápr. 8. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, de ha nagyon zavar, vegyél hozzá egy színes láncot, karkötőt, fülbevalót...
2013. ápr. 8. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem rossz. :) Valami színes kiegészítővel feldobhatod, akár egy táskával vagy egy sállal/cipővel.
2013. ápr. 8. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem felveheted, végülis, aki felvesz 1 fehér egyberudát, arra sem mondják, hogy nagyon fehér. Arany, vagy színes kiegészítők + nem fehér cipő és tökjó lesz :)
2013. ápr. 8. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
NEEEE, inkább egy törtfehér
2013. ápr. 8. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!