Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nektek hány pár tavaszi/baleri...

Nektek hány pár tavaszi/balerina cipőtök van?

Figyelt kérdés

tavaly 1 db szandálom(Batz, gyógyszandál) és egy db balerina cipőm volt.

Idén tervezem, hogy veszek 2-3 párat, mert a tavalyi balerina nagyon büdös volt a nap végére és hamar tönkre is ment, mert nem volt más...


2013. ápr. 8. 09:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Nekem 2 van. Egy "alkalmibb" fekete masnival és néhány strassz kővel és egy kék farmer anyagból amit utcai mászkálósnak használok lezserebb öltözethez.

Még azt tervezem hogy veszek egy testszínűt, mert úgy láttam az idén divat lesz és a CCC-be már láttam is egy szépet, viszonylag elfogadható áron.

2013. ápr. 8. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Nekem egy balerina cipőm volt tavaly, idén is az lesz szerintem.

A munkába kicsit elegánsabbakat kell hordanom.

2013. ápr. 8. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nem szeretem a balerinákat annyira. Egy, durung lábam van és nem áll jől, kettő, pont emiatt nyomja a bütyköm és kényelmetlen. Magassarkúakat jobban szeretem. Van egy lapos balerina szabású tornacipőm :D meg egy fekete de azt sose hordom szinte mert nagyon fáj. Meg egy vajszínű pici virágos. Muszáj volt beújítani lapos cipőket mert barátom elég pöttöm... :) szandálom ellenben van egy rakat
2013. ápr. 8. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
egy balerinám sincs, de egyéb tavaszi cipőm van jó pár, sportos is csinibb is. de csak kettőt hármat hordok belőlük. Télre, nyárra jóval több cipőm van. Főleg nyárra szandálok, papucsok.
2013. ápr. 8. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
1 szandálom van. A balerinákat rondának tartom, nem venném fel.
2013. ápr. 8. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Balerinám egy van, de van 4 vászoncipőm, ebből az egyik converse, van egy oxford cipőm, meg egy loaferem.
2013. ápr. 8. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

3 darab balerina cipőm van, de nem rajongok ezért a típusért. Egyet szoktam hordani, de azt is csak gyakorlaton, mert abban kényelmesebb varrni.

Tavasszal is inkább magassarkú cipőket hordok, 10 darab van, ami tavaszi.

2013. ápr. 8. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
De hülye vagyok. Ennyi PÁR cipőm van, nem darab. Hova tettem az eszem...:)
2013. ápr. 8. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

nekem 2 pár balerinám van,az egyik kék és magasitott masnival az orrán,a másik meg egy csillogos fekete szinté masnival az orrán.De még 2-őt kinéztem, egyik bézs alapon virágmintás, a másik meg korallszinű bész varrással a szélén és masnival az elején,

1 szandálom van(bézs szinű),de egy feketét fogok venni hamarosan ...

2013. ápr. 8. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
azt hiszem 4 pár balerinám van és egy magassarkúm, de most vettem egy újabb balerinát, meg egy telitalpút (utóbbi inkább nyári cipő), csak még át kell vennem :D
2013. ápr. 8. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!