Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hány fok felett lehet felvenni...

Hány fok felett lehet felvenni farmerkabátot?

Figyelt kérdés
Mivel ma már a 10 fokot is elérte a hőmérséklet gondolom holnap is elég jó idő lesz , ezért szeretnék majd farmerkabátba menni. Anyumat megkérdeztem ,hogy szerinte hány fokban hordhatom a farmerkabátot. Aztmondta ,hogy 15 fok felett vehetem fel , de én 10 fokba meg nem akarok téli nagykabátba menni. A farmerkabát pulcsival meg hülyén néz ki. Szerintetek hány fokban lehet felvenni? Ti hány fokban szoktátok felvenni?

2013. ápr. 7. 21:20
 1/3 anonim ***** válasza:
szerintem is olyan 15
2013. ápr. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hát kimész, felveszed, és megnézed, fázol-e benne vagy nem.

Mindenkinek más a hőháztartása valamennyire, van, aki szereti a hideget, van, aki nagyon fázós. Ezt neked kell eldönteni.

2013. ápr. 7. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Èn is holnap akarom felvenni.:) Nem tudom, hogy fázni fogok e. Szerintem ha hüvösebb van reggel vegyél valami melegebbet, a farmerkabát meg legyen alatta, helyettesítse a pulcsidat. Úgyis nagy divat lett valaki már télen is hordta, csak nagy kabát alatt.
2013. ápr. 7. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!