Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Bálra megfelelő öltözet a...

Bálra megfelelő öltözet a következő? (lent)

Figyelt kérdés
Fekete öltöny, fehér ing és csokornyakkendő. Fekete edzőcipő lenne rajtam mivel nincs megfelelő ünneplő cipőm. Az esemény egyébként egy sulibál lesz.

2013. ápr. 7. 20:07
 1/9 anonim válasza:
100%
Csokornyakkendo es edzocipo? Na ne viccelj, ha mar elegansan alkalomhoz illoen oltozol akkor nem fuzz fel hozza semmi keppen se edzocipot!!Inkabb erigy el valamelyik uzletbe es vegyel valamilyet....
2013. ápr. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Ne fuzz fel* sorry...:))
2013. ápr. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Rendben, akkor felveszem tesóm volt cipőjét. Kicsit nagyobb, de legalább elegáns.
2013. ápr. 7. 21:18
 4/9 A kérdező kommentje:
Egyébként egy ilyen edzőcipőről lenne szó: [link]
2013. ápr. 7. 21:19
 5/9 A kérdező kommentje:
A másik cipő pedig ilyen: [link]
2013. ápr. 7. 21:20
 6/9 anonim ***** válasza:
Ugye te sem gondoltad komolyan? ÁÁáááá
2013. ápr. 7. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Az ünneplős cipőt vedd fel hozzá, egy edzőcipő nagyon tönkrevágja az elegáns megjelenést.
2013. ápr. 7. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
62%
Hát, de az sem jobb, ha kiesik a tesója cipőjéből tánc közben... Igen, a 30-tól felfele korosztálynak bűn, ha ilyet megcsinálsz, csakhogy ez az elmúlt 10 évben divatba jött, és még sztárok is kombinálnak sportcipőt öltönnyel. Szerintem, ha fekete színű az is + ez egy SULI bál lesz, simán mehet... Érezd jól magad!
2013. ápr. 8. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, úgy döntöttem veszek egy másik cipőt, mivel a tesómé kicsi :D. Igen, csak egy suli bál lesz, 13 éves vagyok de azért szeretném megadni a módját.
2013. ápr. 8. 19:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!