Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ázsia Centerben kapható most...

Ázsia Centerben kapható most ilyen cipő?

Figyelt kérdés

[link]


Valaki látott mostanság ilyen cipőt az Ázsiában, mint ami a képen látható?

Jellemzői: teljesen fehér mindenhol!!!, magasszárú, vékony talpú!!!, vászon anyagból (Converse slim/light utánzat kamu logó nélkül) .


Nem pesti vagyok, soha nem voltam még az Ázsiában, de mivel itt a városban nincs, már lehet felmennék Pestre, de lutrira inkább nem.


Kínai boltokban van a városban ilyen, csak nem fehérben, ezért reménykedem, hátha az Ázsia Centerben lenne.



2013. ápr. 6. 13:19
 1/2 A kérdező kommentje:
Senki????
2013. ápr. 6. 14:33
 2/2 Csari Marci válasza:

ja,tuti majd ázsiában ( egy gagyi kínaiban ) lesznek conversek . de ha meg csak sima fehér márkátlant akarsz akkor ne fáraszd magad mert nagyon rossz az anyagjuk.

és ezt most nem bántásból hanem csak segíteni akarok ilyen cipőt veszel 2000 ért kínaiba.. converse t meg csak nagy boltokba drágán. remélem segítettem.:)

2013. máj. 9. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!