Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Kényelmes a Converse Light...

Kényelmes a Converse Light cipő? Milyen a normálhoz képest?

Figyelt kérdés
2009. aug. 2. 20:12
 1/9 anonim ***** válasza:
ohm...sztem kenyelmes..ha megszokod...attol fugg mket hasznltal elotte..
2009. aug. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
dc deszkacipő.
2009. aug. 2. 20:58
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
deichmannba vettem egy olyat aminél teljesen olyan a talp rész mint a converse lightnél,hát kényelmesnek kényelmes,meg véleményem szerint valahogy stílusosabb is mint a többi,de a lényeg hogy a talpa lég vékony,meg ami nem a talp hanem az a szegény ami oldalról is ottvan az ahol a talphoz kapcsolódik leér a földre így eléggé kopik,érthetően akartam megírni de nem nagyon sikerült.
2009. aug. 5. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
*elég
2009. aug. 5. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

szerintem is kényelmes.

utolsó válaszolónak: pont ma néztem olyat a Deichman-ban és szemezgettem vele, eredetileg 1 converse-re fájt a fogam, de hát...vettem már a Deichman-ban egy magasszáró kockás tornacsukát 5ezerér és komolyan messze űberel kinézetben sok csukát, de hát az a gáz, h a jobb lábamon szétment a talpa és az anyag között, magyarul kiszakadt az anyag ..és ezt nem akarom a másik csukánál sem...ráadásul áprilisban vettem...

2009. aug. 5. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
igen,ez volt velem is egy régebbi ott vásárolt tornacipőmmel,csak nálam belül a sarkánál a merevítőnél szakadt ki az anyag:S
2009. aug. 5. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
A deichmann egy szar :D
2009. aug. 5. 20:15
 8/9 anonim ***** válasza:
de legalább olcsóX'D
2009. aug. 10. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
peff:D
2009. aug. 10. 16:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!