Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi most a 14-15 éves lányoknál...

Mi most a 14-15 éves lányoknál a "divat"?

Figyelt kérdés

Haj-öltözködés-stílus...

(Nem vagyok ilyen divatmajom, csak sok mindent hallok, szóval érdekel!


2009. szept. 21. 10:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
91%

Haj: sokszor látok mindenféle színű festett hajat, kék, zöld, lila, stb. Hosszú vagy rövid, kinek mi áll jól. Régebben nem olyan sok lánynak volt frufruja, mostanában ez is gyakoribb.

Öltözködés: rocker, goth, stb, ezek olyanok, hogy mindig lesznek követőik. Mostanában az emo is divat, mondjuk úgy vettem észre, hogy már a végét járja (szerencsére :D)

Viselkedésben nagy divat leszbinek meg biszexnek lenni, a divatból való depressziózás (ami nem összekeverendő a komoly depresszióval, amit kezeltetni kell!!), na meg az édi cuki beszéd, amitől nagyon mencsinek érzik magukat a plázaribi tini csajszik :) De könyörgöm, ne akarj ilyen lenni :D


Amúgy nem nagyon értek a divathoz, és nem is nagyon érdekel, csak azt írtam le, amit a közvetlen környezetemben tapasztaltam a fiatalok körében(pesti vagyok).

2009. szept. 21. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! :)
2009. szept. 21. 11:47
 3/13 anonim ***** válasza:
91%

Én főleg két nagyobb csoportot figyeltem meg. Az egyik az ilyen emo/scene és hasonló öltözködési stílus. Fekete, szőke vagy színes haj, lehetőleg minél hosszabb és tupírozottabb, frufruval. Ehhez általában társulnak piercingek is.

A másik típus a plázak*rva. Magassarkú, szoli, igénytelenül festett általában fekete vagy szőke haj, műköröm, erős smink, csillogó (arany, ezüst) cuccok (kedvelik az Ed Hardyt általában) a legfőbb jellemzője általában.

Sajnos kevés normális lányt látok ebben a korosztályban, de majd kinövik remélhetőleg.

2009. szept. 21. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
93%

egyetértek az előzőkkel. elég szörnyű, hogy vagy letargikus fejek jönnek szembe a folyosón (emo) vagy magassarkú cipők kopogására leszek figyelmes, a cipőhöz pedig egy rózsaszín Barbie baba társul (plázacica).

Én egyikbe sem tartozom, a baráti köröm sem, inkább laza, sportos öltözködés hívei vagyunk. Pl egy egyszerű póló csőfarmerrel, tornacipő, sportcipő, hátizsák. Ennyi:)

Öltözz úgy, ahogy neked tetszik, ne foglalkozz más véleményével.

2009. szept. 21. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
44%

Amit eddig írtak mind igaz!

Egyébként nem zavarnak az emok és társaik,ha valóban az az élet érzésük,DE A DIVAT-EMOKAT NEM FOGADOM EL.

2009. szept. 21. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Oké,hogy azt mondják ne foglalkozz más véleményével de ahhoz képest le plázakúrvázták azokat a csajokat akik a fentiek szerint öltözködnek.Nekem egyik csoporttal sincs semmi bajom.

Amúgy szerintem leginkább divat a csőnaci kicsit deszkásabb fazonú cipő és színes pólók.Ez a nagy átlag képvisel és szerintem csinos is.

2009. szept. 23. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi ezt a nagy átlag képviseli akart lenni:)
2009. szept. 23. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
32%
az emo áltban torna wagy converse wagy balettes cípőben járnak :D Lényeg az h merjél külömbözni a másiktól pl egy db ugyan olyan saucyt sem találsz az utcán. senéről anyitt h mondelleket utánozó majmok és a saucyk ős ellenségeik ők a maggasrkús cípős kéket zöldel narancssárgáwal mélydekoltázzsal miniszoknyában jelentkező biccsek !!! Senét és saucyt nem kerverni mer ég és föld a külömbség. Saucikról annyit h pimaszok de mégis elegánsak :D szereti ka rikító szineket és a feketét is jellemző a szines haj náluk is de szeretik a természettességet igen és megjelennek náluk is a piercingek, tetkók ! én nem szeretnék se piercinget se tetkót én saucy wok 1,5 éwe :D ja és a senek küldenek el mindenkit a kurv@ anyukba meg köcsŐgöznek le ennyi :D a de ne légy pláza bics :D ja és : saucik.sokszor.egyben.írnak.vagypontokkal.wálasszák.el azelőzőt szövegetazértnemírtamegybehfelfoghaasátokmertelőszörnekemiselőszörnemhézwoltmegszoknijahésasaucykrajellemzől :D xD Dx ^.^ -.-"" :\\\'D :"D :Đ :P :S jelek is tőlük származnak üdv 1 saucy 14 éwes csaj És nefeledd a csőgatyát :D na csók^^
2009. szept. 23. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
76%
hát én nem akarok soha olyan lenni mint az "átlag" mégis egyszerű ruhákat hordok.nekem egyik csoport se a plázabarbie sem az emo lányok nem tetszenek.sajnos kevés olyan lány van aki a természetességet képviseli! pl.:természetes hajszín, nincs agyonszolizva a haja nincs tűegyenesre vasalva.persze ha valaki nem festeti a haját attól még nem igénytelen!szóval nekem jobban tetszik ha egy lánynak természetes színű a haja és nem teljesen fekete vagy imilyen molyan plázacicásan fehérenszőke.nekem a műköröm se tetszik...De legyen ápolt!sajnos kevés olyan lány van aki ilyen tulajdonsággal rendekezik:termászetes, csinos, egyedi, letisztult, ápolt.Mostanában három csoport van többségben ezek a hűdevagányak:csúnya beszéd tépett haj..., plázacicák: 10centiméteres sarkú cipő, extra mini szoknya, nagyon kivágott felső, szolibarnabőr, fehérenszőke haj, félméteres karom... ez a két stílus tőlem nagyon távol áll. és a harmadik a Nagy Átlag: egyenesre vasalt haj, oldalfrufru, valami színes vicces póló, csőfarmer, edző vagy tornacipő talán még ez a leghozább közelálló hozzám de nemilyenvagyok.Ezekkel nemnagyon lehet súlyosan melléfogni de a lányok elvesztik az Egyedi stílusukat.Úgyhogy ne kövessétek a Többieket! röviden ennyi...
2009. szept. 23. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

kedves utolsó hozzászólónak,

én 14 évesen: farmer, unisex színes póló, sportcipő, haj úgy, ahogy nő, max egy-két csattal elválasztva

én manapság: vászonnadrág, színes, rajzfilmfigurás női póló, papucs vagy tornacipő. Festett haj (úgy ahogy nő, rövid), igen, narancssárga és rózsaszín, de a divathoz köze sincs. Kiegészítő, max egy karkötő.


Ezt azért írtam, mert írtad a három kategóriát.

2009. szept. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!