Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ilyenkor milyen ruhákat/cipőke...

Ilyenkor milyen ruhákat/cipőket érdemes beruházni?

Figyelt kérdés
Olyan 30 ezer forintért szeretném felújítani a ruhatáramat. Szeretnék egy cipőt venni, meg ruhákat. Ti mit vennétek ilyen időre és hogy osztanátok el a pénz ruhára?
2013. márc. 31. 18:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Én az egypulcsis időre készülnél fel, ha most mennék vásárolni. Vennék vékony kötésű kardigánokat, amiket pólóra/ujjatlanra lehet felvenni, illetve tavaszi kabátot, ha az nincs. Vékony farmernadrágot/leggingset, vászoncipőt, sportcipőt. Cipőre én mindig kevesebbet költök, mert hamar szétnyúzom őket és szeretek minden évben újat venni, így költséghatékonyabb olcsóbbat venni.
2013. márc. 31. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Egykét rövidujjú vagy háromnegyedes felsőre, kardigánra, esetleg őszi-tavaszi kabátra (ballonos fazon) és egy átmeneti cipőre. Farmerom van (még tél előtt vettem), de nyilván ha nincs nacid, arra is.


Itt megjegyezném, hogy mindenképp nézném az akciókat (lásd Glamour napok ápr.12 körül) és szétnéznék turiban is.


Ürítsd ki a szekrényedet, szelektáld át, hogy mi milyen időben hordható, illetve hordható -e még egyáltalán.


Sok sikert!

2013. márc. 31. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat!! :)
2013. márc. 31. 18:52
 4/5 anonim ***** válasza:

Én is most készülök vásárolni menni,szerdán,munka után,mondjuk ez számodra mellékes:)

Én veszek:

-2 farmernadrágot(Javasolnám számodra is a világosabb színűt)

-2-3 pólót

-Egy tavasziasabb sálat

-És napszemüveg ügyben is körülnézek:)

Ha nincs,akkor tavaszikabát,pár vékonyabb pulcsi,tavaszi cipő:)

2013. ápr. 1. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Haha, én is szerdán készülök menni :D És én is pár farmerre gondoltam, meg pólókra :D Köszönöm szépen! :)
2013. ápr. 1. 21:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!